Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan és mennyiért vennétek...

Honnan és mennyiért vennétek bichon havanese kutyust?

Figyelt kérdés
Csak törzskönnyvel és pl 100ezerért vagy tk-val 50ért vagy tk nélkül 30ért? Kitől vennétek szívesebben és miért? És ha már vettetek honnan vettetek és miért onnan? Minden válaszra kíváncsi vagyok, mert szeretném megtudni, hogy mi a különbség, és tényleg van e akkora különbség a tenyésztős és a nem tenyésztőtől vett kutya között. Minden válasz érdekel. Légyszíves árakat is írjatok. Előre köszönöm. :)
2010. okt. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Sehonnan, semennyiért.
2010. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kennelből venném és annyiért amennyibe kerül
2010. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyves kutyust vettem 80 ezerért. Sajnos ezt a fajtát nagyon sokan szaporítják ezért fontos a törzskönyv. Nem akartam, hogy átvágjanak!! Nagyon becsületes rendes tenyésztőtől vettem, akire bármikor számíthatok, mindenben segít. A kiskutyám gyönyörű és teljesen egészséges:-) Rengetegen panaszkodtak már, hogy 30-40000 Ft-ot fizettek és keverék kiskutyát kaptak, ami később derült ki. Van olyan szaporító amelyik be sem oltatja a kiskutyákat, uh pár héten belül elpusztulnak az új gazdinál. Szerintem ha valaki igazán szeret egy fajtát, akkor össze tud ennyi pénzt gyűjteni egy kutyusra ha meg nem, tündéri kiskutyák vannak a menhelyen is. Nekem is van még két keverék kutyám akik gyönyörűek, de ha egy bizonyos fajtát szeretnék akkor meg is fizetem az árát. Így sokkal nagyobb esélyem van, hogy egy egészséges kutyust kapok. Ez a vételár semmi ahhoz képest amit később egy beteg kutyusért az állatorvosnál kifizetsz. Nem érdemes ezen spórolni! De persze ez csak az én véleményem:-))
2010. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy fajta van, amiért pénzt adnék, a leonbergi. De a közeljövőben nem hiszem, hogy lesz rá lehetőségem/pénzem, és amúgy is jó nekem a keverék. :D Nemrég fogatunk örökbe egyet menhelyről, gyönyörű és nagyon kedves.

Ha mégis vennék akármilyen fajtatiszta kutyát, azt csakis megbízható tenyésztőtől, tk-val, eü. garanciával tenném. Ha már fizetek érte súlyos pénzeket, akkor ne legyen egy ideggyenge, beteges kutya, akit mondjuk 3 éves korában el kell altatni. És azért sajnos 20-30 ezerért árult kutyáknál ez benne van a pakliban.

2010. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kellene ilyen fajta.

De ami mindegyikre vonatkozik, hogy kennelből és törzskönyvel, oltásokkal, ami kell. És annyiért, amennyiért odaadják.

2010. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!