Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta?

Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos staffym.Aki nem mellesleg kislány.Hozzá teszem én is lány vagyok😂😂 épp kb 2 perccel ezelőtt történt,hogy rám mászott,bele nyalt a fülembe,begörnyedt,és előre hátra ringatózott rajtam.Szerintem tudjátok miről bészelek.Hiába toltam el,ugyan úgy rám mászott😂😂 elgondolkodtam rajta,hogy esetleg leszbikus lány kutya? Mert van ilyen az állatvilágban.
ápr. 23. 20:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Ledominált. Jó lenne ha kicsit olvasnal a kutyákról röhögés helyett, ha már kellett egy. Ráadásul bull típusú, amihez kemény kéz kell, mert a fejedre nő és agresszívvá válhat.
ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy a gazdaja vagy lakik veled olyan is, aki azert ert a kutyakhoz?
ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok az alfaja.Nem mellesleg mindenkinek csinalta a csaladban. Anyamat pont nem merne ledominalni,mert eleg kemeny kezu.Pont az en kutyam nem lesz vad😂😂 irhattal volna valami jobb velemenyt is,ahelyett,hogy kioktatnal.
ápr. 23. 21:05
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Drága, ezer egy cikk van róla, hogy semmi köze a szexualitáshoz, szimplán ledominált, mert úgy érzi megteheti... lesznek vele még gondok, ha már 7 hónaposan ledominál


És igen, akkor mindenkinél feljebb érzi magát a családban, anyádnál is. Ebből szokott az lenni a végén, hogy a kutya a főnök és végül emberre támad, mert ugye nehogy már te megmondjad hogy mit csináljon.

ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"elgondolkodtam rajta,hogy esetleg leszbikus lány kutya? Mert van ilyen az állatvilágban."


Így van. Majd egy erotikus reggeli intim együttlétet követően megkéri a kezed, és össze is házasodtok. A részese lesz minden veled kapcsolatos fontos eseménynek a feleséged, és boldogan éltek, míg nem jön rá a tüzelés. Majd megcsal, és kiderül, hogy nem leszbikus. Összetöri a szíved, de nem baj, mert majd a szomszédban lakó Tóth Blöki fizeti majd a gyerektartást. Ti meg a barátnőddel elbabáztok azzal a sok kutyával, aztán csurran-csöppen az a gyerektartás. Szóval jó lesz az, mert gondolj bele: Állandó jövedelem lesz ez a számotokra, tekintve hogy a barátnőd évente kétszer minimum félre fog lépni.

ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Persze,persze.Emberre fog támadni.Hisz ez így működik.Egyébként nem MELLESLEG,ha anyám csak rá üvölt össze húzza magát. Egyébként nyilván azért gondoljátok így,mert nem ismeritek anyám.De biztos csak véletlen válaszotta ki alfájának úgy,hogy 2 férfi is van a családban. Azért,mert bull típusú nem jelenti azt,hogy egy agresszív dög lesz a későbbiekben.Igen,igen,tudom."harci kutya"😂😂nyilván vad lesz,és emberre tamád majd.Sőt,kis cuki muki gizsgugyákat fog reggelizni.A kicsik akarnának rámenni sétáltatáskor is...full átmennek idegbetegbe,hacsak meglátják a kutyám. Egy kicsi előbb tesz benned kárt,mint egy nagy.Ennyit erről:))
ápr. 23. 21:42
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy vidd el kutyaiskolába de amennyi eszed van oda se találnál. Rendben a te tündi-bündi drágaságod egy angyalka, biztos nála nem fog kiütni a sok száz, ezer éves szelektált tenyésztés eredménye. Ha azt hiszed okosabb vagy akkor minek írsz ki kérdést?
ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szimplan kivancsi voltam a valaszokra.Vagy az ember nem lehet mar kivancsi sem? Egyebkent most lattam,hogy a kutyak igy "maszturbalnak".Akar egy masik kutyan,targy,vagy rajtunk,embereken.Azzal,hogy megnyalt engem csak "flortolt".Egyebnkent ezt mind szakaemberek allapitottak meg.Nagyon okosak akartatok lenni,de nem sikerult.Nem kell neki kutyasuli.Anelkul is jol szocializalodott kutya.Erdekes,mert a futin van olyan,aki meg nem,es kutya suliba jar...milyen erdekes ez,nem?🤔 Szerintem tegyetek el magatokat holnapra😁
ápr. 23. 21:57
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az tök jó,hogy anyukádra hallagat.


De akit le akar dominálni az alatta van a rangsorban, ledominálás után jöhet,hogy morog a kajára ha ott vagy,játékot bevéd és stb anyudnál nyilván nem fog,mert határozott vele. Bull tipusuak dominánsak és jó lenne komolyan vennéd ezt, anyukáddal is dolgoznátok az ügyön,hogy a kamasz kutya ne dominálgasson le senkit. Most még kamasz 2-3 éves kora körül már ebből komoly gond is lehet ha beér agyilag,terrierek későn érő típusok 2-3 éves korukra lesznek teljesen érettek agyban. 7 hónapos addig még nagyon sok minden változhat!! Most kezdi feszegetni a határait,nézi kinél lehet,kinél nem.

ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Te meg fejezd be a vihogást, angyalom, és próbálj meg felnőni, mert a stílusodból látszik, hogy még nagyon gyerek vagy.
ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!