Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél a kutyám? Lelkibeteg...

Miért fél a kutyám? Lelkibeteg lenne?

Figyelt kérdés
4 kutyám van(2 puli,egy bolognese,és egy keverék)Kb.5 napja vettem észre a keverék kutyusomnál,hogy nem jön este enni,ha hívom se jön.Olyankor odaviszem az oljába a húst,ha jól láttam megette,szerintem az étvágyával nincs gond.Mivel mind a 4 kutyám kan,sokszor összebalhéznak...és azt is észrevettem hogy a bolognese-től fél,peig 2xnagyobb nála.Teljesen úgy viselkedik,mintha lelkibeteg lenne.Mi lehet a gond?
2010. okt. 28. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a lelkibetegséghez? Van egy rangsor, ő hátul van, ergó nincs joga először enni, különben megverik.
2010. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a te kutyád szülte meg a kicsit? vagy vettétek mert,lehet h. az előző gazdája bántotta!!!akkor szoktak sírni!
2010. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos rájöttem mi baja,hatalmas kullancs volt benne,azonnal vittem a magánklinikára,ahol kapott infuziot,meg rengeteg szurit.Küzdenek az életéért,mert olyan kullancs volt benne ami halálos(babézia)!Bár még fiatal,és viszonylag időben lett észrevéve...azt mondta a doki ha az elkövetkező 3 napban javul,akkor megmarad a kutyusom.
2010. okt. 28. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen ez szörnyű lehet. Mázlis vagy hogy időben észrevetted. Mi van a kutyussal?
2010. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu,a kutyusom úgy tűnik javul:-)...ma is kapott infuziót,és holnap is kap még,de hálisten ma már evett,játszott....szóval ha holnap is ilyen jól lesz akkor többet nem kell vinni ezzel dokihoz,mert megmenekül:-).
2010. okt. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!