Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsit kövér a kutyám! Hogy...

Kicsit kövér a kutyám! Hogy fogyasszam le?

Figyelt kérdés
egy menhelyi közepes testű kutyusról van szó.egyszerűen nemértem hogy hízhatott el..igaz nemvészes de akkoris látszik , hogy kicsit duci. csont soványan hoztam el a menhelyről.. de komolyan mondom nem adtam neki sokat enni..bár tápot még életébe nemlátott..általában adok neki reggel konzervet(a negyedét) meg este egy kis halat. 2-3 naponta adok neki gyümölcsöt. heti egyszer van egy olyan nap , amikor nemkap semmit enni, csak vizet(azt hallottam hogy ez jó a kutyának azért csináltam így a kezdetektől) tehát nemértem hogy hízott meg. naponta 4-5x leviszem sétálni..futkározik meg minden. de kigömbölyödött:S:Dhogy fogyaszthatnám le viszonylag gyorsan? szerintem olyan 2-3 kilót kéne neki fogyni
2010. okt. 28. 12:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és nincs semmilyen betegsége amitől felfujodhatott. állatorvos félévente látja.
2010. okt. 28. 12:19
 2/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem , hogy ivartalanítva van. mégmielőtt valaki írná hogy terhes:D
2010. okt. 28. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ivartalanított kutyákra jellemző az elhízás. Kicsikét többet futkározzatok és fokozatosan picikével kevesebb kaját adj neki. Amúgy felesleges hetente egyszer koplalnia. Elég havonta is :)
2010. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor napi egyszer adok neki keveset és mégtöbb séta? póráz nélkül szoktam sétáltatni(tudom , hogy igazábol nemszabad)de nembánt senkit..út szélén megáll, nem megy át. csak arra jön , amerre én.ha elérünk egy parkhoz megse áll. fut , fetreng , bukfencezik..mindent csinál:Dszóval nagyonsokat mozog. néha amikor megyek futni oda is elviszem magammal..de még nemlátom rajta, hogy fogyott volna..
2010. okt. 28. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus? Mert ha még fejlődésben van akkor adj neki napi kétszer is de ha már 1éves elmúlt akkor jó lesz a napi egyszer és kevesebbet. És még több aktív mozgás kell neki. Labdázz vele meg ilyenek.
2010. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
másfél éves..sajnos labdázni nemtudok vele:( a menhelyen amikor elhoztam megkérdeztem mitlehet tudni a kutyárol..annyit mondott a csajszi, hogy az előző gazdája verte , és abszolut nemfoglalkozott vele. elkobozták tőle. semmiféle játék nemérdekli..:Sgondolom a labda és társai kimaradtak az életéből..tehát ez kilőve..
2010. okt. 28. 12:41
 7/11 A kérdező kommentje:
kergetőzni szoktunk, azt szereti ..vagy elbújok és megkeres..próbáltam vele a kötélhúzást de nemveszi a szájába..különböző sipolós játékokat vettem neki, de nemnagyon tudja szegényem , hogy az mire való:(
2010. okt. 28. 12:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha teheted vidd el úszni.
2010. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ilyenkor? hova?
2010. okt. 28. 18:46
 10/11 anonim válasza:
Mijen kaját szoktál neki adni?mert létezik ojan amikor az állatorvos azt mondja erre h. változtassuk meg az étrendét!!
2010. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!