Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdtétek a kutyasulit?

Hogyan kezdtétek a kutyasulit?

Figyelt kérdés
Lécci irjátok le hogy hogyan kezdtétek a kutyával. Neveletlen volt vagy milyen? Miket kelett leküzdenetek a jó magatartásért?Milyen gondokkal fordultatok a sulihoz?
2009. jan. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem normandi tacskókopóm van(artesien normand),kölökként megbízhatatlan, behívhatatlan kutya volt, ha elengedtem pórázról, mindig úgy kellett hajkurászi,hogy be lehessen fogni.Keményen dolgozott benne a basset vér- néha még most is konok, de már nem olyan drasztikusan.Na 5hónapos korában úgy döntöttem, hogy ez így nem mehet tovább.Így elvittem egy kutyasuliba. Ott félév alatt (viszonylag) fegyelmezett,behívható kutyát faragtak belőle (heti 2szer szombat-vasárnap jártunk ki).Még agillytiztem is vele, ezt mindketten naon élveztük ;-)
2009. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni. Biztosan neked is megvannak a problémáid. Biztos lehetsz benne hogy egy jó suliban megfelelő ideig tartó képzéssel megoldható a probléma.


Egyszerűen menj el először kutyus nélkül, nézd meg mit csinálnak, aztán kutyával, és menni fog minden mint a karikacsapás :)

2009. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

mi most voltunk először 4,5 hónapos kutyum van. még jó hogy tanítottam már neki az ül, fekszik,marad parancsszavakat mert különben semmit nem csináltunk volna.még így is kicsit "le vagyunk maradva" amúgy meg ott megtanítják hogyan tanítsd meg.de szinte végig nyüszített, meg nem akart játszani pedig minden nap találkozik és játszik kutyákkal.mondta az oktató hogy volt olyan kutyus amelyik csak a 4. alkalommal oldódott fel.amúgy szerintem is menj el kutya nélkül és nézd meg hogy mi folyik ott.beszélgess az oktatóval...nekem is jó lett volna ha elsőnek kutya nélkül megyek, mert így tudtam volna hogy mire számíthatok.

2009. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bénák voltunk, behívhatatlan, motiválhatatlan volt. Többször váltottunk sulit, sokat dolgoztam sulin kívül is. Most ő a legjobb. Amúgy mudi.
2009. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*dolgoztam vele
2009. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!