Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves leszek és nagyon...

15 éves leszek és nagyon szeretnék egy Máltai selyemszörü vagy egy yorki kiskutyát de a szüleim nem akarják megengedni. Hogyan tudnám rávenni öket hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem az első ilyen kérdés!

Ilyenkor mégis mit vártok? Egy varázsigét???

2009. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy oka van.

Pl. nem tartanak elég érettnek, nem jársz haza időben, kimaradsz, elunod a dolgaid, nem figyelsz oda.

Ha mindez nem igaz, egyezzetek meg valamiben, amivel kiérdemelheted a kutyust.

Pl. segíts ki a szomszéd állatánál stb.

Lássák az igyekezetet.

2009. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon fiatal vagy nem maradtál le semmiről.

kezd egy kisebb állattal. ha látják hogy felelősséggel neveled biztosan átgondolják.


De még egyszer mondom, nem vagy lemaradva semmiről. És ha igazán kutyát akarsz akkor először is döntsd el melyik a neked való fajta....vagyis inkább hogy melyik fajtának lennél megfelelő gazdája, és ez ne a külsőről, meg a divatról szóljon, hanem tényleg vegyél magadhoz egy kutyás könyvet olvasd át a fajták jellemzőit és legfőképpen igényeit, és ezek alapján dönts.


Az is pozitív hatással lehet a szülőkre, hogy ha látják hogy pontosan tudod mit akarsz, és nem egy ilyesmi, vagy - vagy vágyálommal állsz elő.

2009. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg ,tudod,az az igazság...a kutyát is meg kellene venni valakinek...a tápot is vennie kéne valakinek...az állatorvoshoz is járni és fizetni is kéne valakinek...és ez a VALAKI a SZÜLŐ lenne...és sajnos nem a legolcsóbb fajtákról van szó...tartási körülmény,pl lakás?VALAKINEK el kell viselnie,amíg kölyök és rongál...mert nem csak sétából,és "édes kis kutyuskám"-ból áll a kutyatartás...

Nekem két kutyám van itthon,de CSAK ÉN állom a költségeiket,minden téren!!!...meg is dolgozok értük...

2009. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a 2. kiskutyánkat a szüleim tudta nélkül hoztam haza. nem volt szívük kidobni. Érdeklődj, segíts a háztartásban, és tanulj jól.
2009. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!