Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4éves stafford kan...

Zeusz4 kérdése:

Van egy 4éves stafford kan kutyám ha rá kerül a nyakörv póráz és tudja hogy sétálni megyünk megőrül mert ki nem állhatja az idegen kutyákat. Nagyon erős kutya ezért kész kín szenvedés sétáltatni, le tudom valahogy erről szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 10:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek aki próbált segíteni a válaszaival.Abban viszont nem értek egyet hogy nekem nem való ez a kutya én nem azt írtam hogy nem tudom kezelni a kutyámat minden szavamra hallgat csak a pórázt nagyon húzza ha sétálni viszem kutya sulira meg nincs lóvém és sajnos a közelembe nincs is ilyen iskola,és a másik hogy a kutyám teljesen normálisan volt nevelve addig még a párom öcse nem járt vele sétálni ő uszitotta más kutyákra.
2010. nov. 4. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!