Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről?

Figyelt kérdés

Vennétek innen kutyát?

(malinoist)


[link]


2010. okt. 31. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vennék olyan helyről ahol 4 fajtával foglalkoznak, mert mindegyikhez igazán nem fog érteni a "tenyésztő". Nem tudom hol laksz, de Belgiumba kimenni egy kutya miatt nagyon sok pénz. Milyen szándékaid vannak vele?
2010. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló!Ismered a malis kenneleket? Kétlem, mert akkor nem azon akadnál fenn, hogy hány fajtát tenyésztenek.
2010. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Nincs kép előző almokból, ezen kívül lehet, hogy be csúszna keverék is! És aki nem ismeri a kutya fajtáját az sok pénzt kidob egy keverékre amit rossz esetben csak felnőtt korba vesz észre! Semmi bő leírás! Csak tenyésztő! Én is pároztathatnám a kutyáinkat csinálok egy kenneles oldalt írok valamit és egyből azt hinnétek, hogy értek a fajtához? Hát lennének olyanok akik bevennék! :S
2010. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

írd be: Yagus van de Duvatorre

Aztán keverékezhetsz

2010. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. és 3. válaszoló:


Ez biztos hogy nem szaporító.Ez egy nagyon neves malinois tenyésztő.Csak meg kell nézni a kutyáik eredményeit.Biztos,hogy nem fog keveréket adni.


Viszont azért egy kicsit bizonytalan vagyok,mert azért Belgiumba kimenni egy kutyáért elég macerás,és kíváncsi voltam mi a véleményetek nektek.Mert a malisok közül elég változó a vélemény.Sokan például nem szeretik ezt a Duvetorre vonalat.

2010. okt. 31. 18:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,IPOra szeretném a kutyát.
2010. okt. 31. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát venni célzott munkára mindig is lutri. A legjobb alomból is az. Vagy bevállalod a rizikót és ,lehet, tiéd lesz a jövő bajnoka. Vagy közelebb keresel kölyköt. A kölyök csak a kiinduló pont.Persze, ha jó helyről veszed,az adottságai alapján egy jó nagy kiinduló pont. Aztán a többi már rajtad, a segítőiden múlik. // meg jó adag szerencsén//
2010. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...Csak Magyarországon nem igazán fogott meg egy kennel sem.


Köszi a válaszokat.

2010. nov. 1. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kutyám is innen van.

Nagyon ajánlom őket,bár nagyon sokat "harcoltam" hogy adjanak egy kutyát.A másodiknál már nem,mert akkor már ismertek,de az elsőnél igen.


Nagyon sok IPO versenyt nyertek a kutyáim,ráadásul akkor én még nem is Magyarországon éltem,hanem Németországban,szóval ott azért komolyabb ellenfelek voltak.Ugyan már nyugdíjas mind két Duvetorre kutyám,de még mindig hatalmas a munkakedvük.Ha van még kérdésed,szívesen válaszolok.

2010. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!