Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kutyakaját ettem, nem volt...

Ma kutyakaját ettem, nem volt jó, hogy képesek a kutyák ezt megenni?

Figyelt kérdés
Chappit ettem,ráadásul a húsos falatkát,amit a kutyám nagyon szeret,na hát a szaga sokkal jobb volt mint az íze:S Esetleg van más kutyakaja amit tényleg érdemes megkóstolni?
2010. okt. 31. 18:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem sok hús volt abba:D Inkább gagyi növény.Egyáltalán nem volt nyers hús íze.Egeret nem kóstoltam,mivel nem árulják,ölni pedig nem fogok...
2010. okt. 31. 20:30
 12/16 anonim ***** válasza:
A prémium tápok valamivel jobb ízűek. (Néha én is meg szoktam kóstolni, és más ismerőseim is.) De a kutyák ízérzékelése sokkal fejletlenebb, mint az emberé, és ők nem élvezetből esznek, hanem az életbenmaradásért, úgyhogy számukra nincs nagy jelentősége, hogy jó ízű legyen. Ha az ízre mennének, akkor nem ennék meg az emberszart, a bomló haltetemet meg hasonlókat. Én a saját kutyámnál azt tapasztaltam, hogy a szag sokkal fontosabb. Minél intenzívebb a szaga,(esetleg minél büdösebb,) ő annál nagyobb lelkesedéssel eszi.
2010. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves -nyelvet nem értő- honfitársaink, sokszor ettek ilyen kaját külföldön, az olcsósága miatt.

Túlélték!

Amúgy sokan nem is tudják, hogy sokkal szigorúbban felügyelik, hogy mit tesznek a kutyakajába a gyártók, mint az emberi fogyasztásra szántakba.

Azért, ha egy élelmiszeripari szakembert megkérdeznénk, hogy melyiket enné meg ha választania kellene a kutyakaja és némely parizer vagy virsli közül, nem biztos, hogy az utóbbiakat választaná...

(Szerintem egyiket se enné meg!)

Amúgy múltkor (a Lidlben)az egyik kutyakaján fel volt tüntetve magyarul, hogy emberi fogyasztásra alkalmas!!

2010. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is megkóstoltam a tápokat, amelyeket adtam a kutyámnak.

Nálunk a Purina, Darling lett a nyerő. :D A kutyák ezt szerették legjobban, egyáltalán nincs rossz íze.

2010. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én kóstoltam Orijent, meg bárányos almás acanát, meg a a cica Acana pacificáját is. Ha fűszerezve lettek volna, esküszöm finomak lettek volna. Illetve kóstoltam egy olyan konzervet, ami nagyon jó minőségű, műtét után evett olyat a kutyám. Ha sósabb lett volna, akkor agyonveri akármelyik löncshúst ízre, mondjuk árban is, az tény.


Én általában megkóstolom, főleg amin olyan összetevők vannak feltüntetve, hogy nekem is összefut a nyál a számban.


Azon meg nincs mit csodálkozni, hogya Chappynek rossz íze volt, elég szarok az összetevői is.

2010. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű ez a dolog...de én például nem fetrengek macskakakiba, mert undorító sz*r szagom lenne. A kutyámnak viszont ez a perverziója. És ő nem kap hányingert attól a szagtól.

Egy rendes kutya egyébként nem válogat, hanem behabzsolja azt amit elé raknak. Mondjuk az én kutyám Acana száraztápot kap, de ha a leggagyibb dolgot tenném elé, szerintem azt is szó nélkül megenné.

2010. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!