Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes panelházba kutyát...

Érdemes panelházba kutyát tartani? /yorkshire terrier/

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy "érdemes"?

Disznót tartani, na azt érdemes, de kutyát valami egész más miatt tart az ember panelban is.


(bár, ha fizeti a rezsi felét, akkor "érdemes")

2010. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Én személy szerint nem díjazom a lakásban való kutyatartást. Nem olyan jó az a kutyának sem.
2010. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mondjuk ezt az érdemes dolgot én se igazán értem!a panelos dologra csak azt tudom neked írni,h egy kutyusnak tök mindegy hol van,ha imádják és foglalkozva van vele!persze sürübben kell vele lemenni,hisz a kertes házas kutyát csak kiengeded azt elvégzi a dolgát!én kutyusom menhelyröl lett elhozva szóval jobb neki,h panelban lakik,mint egy ketrecben több kutyával együtt!
2010. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van, lakásban, szerintem az ilyen kistestű kutyákat azért is hívják "szobakutyának". foglalkozni kell vele, szeretni, és sűrűbben le kell vinni.
2010. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia,mivel a yokshier t. kis testű, nincs akkora hely igénye,ezért panelban is jól lehet tartani.

de a séta az a yorkshier t.nek is ugyan olyan fontos mint egy nagyobb testű kutyának.

2010. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes? A kutya azzal "fizet" neked, hogy általa jobban érzed magad, mert szereted...

Amúgy meg pont egy kistestű kutyára kérdezel, na, én akkor érteném a kérdést, ha az lenne, hogy lehet-e yorkit KINT tartani... mert azt szerintem tényleg nem érdemes. Magyarán ezt a kutyát csak bentre tudom elképzelni, akkor meg tök mindegy, hogy társasház, családi ház vagy panel, ha úgyis bent van és úgyis sétáltatnod kell, nem?

2010. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A yorkshire terrier kifejezettem lakásban tartható. Nincs aljszőre, így könnyen megfázhat. A mozgásigénye viszont nagy, így sokat kell sétáltatni.
2011. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!