Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért becsülik le a kisméretű...

Miért becsülik le a kisméretű kutyákat?

Figyelt kérdés
Ha kérdezel valamit pl.: a csivaváról rögtön az a válasz hogy egy patkány, ne vegyél ilyet, undorító, egy kutya 15kg-tól kutya stb. Miért nem nézik kutyának a kistestű kutyákat???
2010. nov. 1. 20:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a bajom velük, hogy agresszívak. Nem mind, de többnyire. Mondjuk ezeket a kismacska méretű divatkutyákat sem tudom értékelni, mindennek kinéznek csak egészséges kutyának nem.
2010. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
67%
gyenge az idegrendszere,minnél kisebb annál agresszivebb lehet.
2010. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
NE törődj az ilyen emberekkel, szeresd a kutyádat.:) Minden kutya szeretetre méltó, ha kicsi, ha nagy!:)
2010. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
100%
én nagyon szeretem a kutyákat. De a legtöbb embernek az a baja velük, hogy mivel másképp nem tudják megvédeni magukat a nagyobb kutyáktól, agresszívek. Nekünk pincsink van és egy fél éves németjuhászunk, és a németjuhász mindig kötekszik vele, és ezért ő is védi magát, de velünk nagyon kedves. Soha nem harapna meg minket :)
2010. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


hát én pl nagy kutya párti vagyok.

De azért nem nézem le a kiskutyákat. ők is aranyosak, és tényleg épp az miatt,hogy olyan picik, úgy lehet őket szeretni, mint egy gyereket! anyunak van egy kis pincsije, és tényleg olyan mint egy kisgyerek!:)


22/L

2010. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
40%
Mert azok semmirekellő kutyák, szinte semmilyen feladatot nem lehet rájuk bízni a patkányirtáson kívül, azt se mindegyikre.
2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
72%
Semmirekellő...egy kutya soha nem semmirekellő! Szeretet ad!!!!
2010. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
48%
Én is a nagy kutyákat szeretem, a kicsikkel pl az a bajom, hogy nincs már meg az az ősi kutya-funkciójuk: nem valók házőrzésre (oké, ugatnak, de nem nagyon riasztanak vissza egy betörőt...), télen kabátkát kell rájuk adni mert fáznak, stb. Nekem egy kutya nem lakásba való hanem kintre, ahol rohangálhat, ugathat, áshat, és nem kell pátyolgatni. Nekem ezért a kisméretű, táskában hordott kutya aranyos, meg biztos lehet szeretni, de a szó szoros értelmében nem kutya.
2010. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
61%
Előző vagyok: azért kisméretű kutya és kisméretű kutya közt is van különbség, pl. egy tacskót normál kutyának tartok, mert nem azért tenyésztették ki, hogy fésülgessék meg babusgassák, hanem vadásztak vele régen.
2010. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
80%

van egy 3kg-s egészséges, teljesen épelméjű yorkshire terrierem. imádja az embereket és az összes többi állatot.

csak a gyanús alakokat ugatja meg.

jól nevelt, tiszta, nem hullatja a szőrét, nem nyáladzik, fenntartása nem kerül sokba, jól tűri az utazást, nem tesz kárt a környezetében, és rendkívül sok szeretetet ad, agilityzünk, sportolunk, viszem mindenhova magammal, még a boltokba is.

Ő egy igazi társ.


Szóval akkor mi a probléma vele? Semmi.

Azokkal van a probléma, akik lenézik őket.

Aki szereti a kutyákat, az minden kutyát szeret.

2010. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!