Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle bírja a szabadban a...

A beagle bírja a szabadban a telet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy két éves beagle kisfiu kutyusom, és nem szigetelt a háza, de tavaly is ki volt neki vastagon bélelve ruhákkal, párnával, de most azon gondolkozom, hogy a tetőre rakni kellene valamit ami szigetel, meg a ház oldalára is és az aljára, hogy hátha melegebb lesz neki.

Vastagabb linóleumon gondolkozom, de leginkább olyan kellene, amit nem rág szét. :-D

Vagy szerintetek hogy csináljam?

Köszönöm,ha válaszoltok. :)


2010. nov. 2. 09:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem hungarocell-t használj szigetelésre és azt vond be valamivel hogy ne tudja szétrágni és béleld ki neki ruhákkal meg párnákkal..akkor biztos nem fog fázni :)
2010. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam a hungarocellen, de a gond az,hogy belülről már nem tudom megcsinálni, hát hogy bujjak be a házba? :-D

Meg akkor már eleve kisebb lesz a háza. Ezért akartam kívűlről ragasztani valamit rá.

Érted?

Köszi a választ. :)

2010. nov. 2. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utólagos hőszigetelést sokkal nehezebb olyan jól megcsinálni, mintha eleve szigetelt házat építettél volna. De ha ügyes vagy, akkor sikerülhet. A hungarocell jó erre a célra, 5 cm vastag legyen, és miután alul-felül-oldalt felszerelted, borítsd be kívülről mégegy réteg fa burkolattal. Egyrészt azért, mert akkor a kutya sem tudja szétszedni, másrészt azért, mert ha nincs bevédve, akkor előbb-utóbb úgyis lemorzsolódik.


Én a helyedben viszont inkább szétszedném a házat, és belülről szigetelném, ha nem is 5 cm-el, de 2 vagy 3 cm-el, és akkor még talán maradna hely a kutyának is.

2010. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kizárt,hogy szétszedjem, nem akarom annyira megbolygatni.

Kívűlről kellene szigetelni.

:(

2010. nov. 2. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!