Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell mozgatni a...

Mennyit kell mozgatni a skótjuhászt ( a szabadban), hogy a lakásban viszonylag nyugodtan viselkedjen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a skót juhász nem épp lakásba való fajta, így szerintem fontos, hogy sokat legyen a szabadban. Mozgásigénye szerintem nem több a nagytestű fajtáéknál, inkább azt igényli, hogy foglalkozzanak vele, trenírozzák....

Szerintem reggel fél óra, délután egy óra., este fél óra elég neki, persze ha több időd van, az még jobb.

A lakásban szerintem akkor lesz nyugodt, ha eleget levegőzhetett :), futhatott, játszhatott, és a lakásban sem hanyagoljátok el, simogatjátok, adtok neki játékot stb.

2010. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Az enyém most 4,5 hónapos, lakásban lakik. Reggel 1,5 órát és este 1,5-2órát vagyok vele a szabadban. Ebben van hosszú monoton séta pórázon, szabadon játék a kutya barátokkal és erdei szabad séta. Emellett, korán reggel és késő estemég 1-1gyors egészségügyi séta. Így már szoba tiszta is.

Hétvégente kutya suli, otthon mindennap tréning, fésülgetés, hogy szokja, játék a gazdival.

A fennmaradó időben az én kutyám folyamatosan alszik. Ha otthon vagyunk, ha nem!


:)

2010. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amíg el nem fárad és nyugodtan nem viselkedik:)

minden kutya más és más, egyedfüggő és nem fajtafüggő elsősorban a mozgásigénye, energiaszintje

2010. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2010. nov. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!