Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám? (LENT)

Hogyan tudnám? (LENT)

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám beszoktatni a kutyámat a kutyaházba . Mindig az ajtóba fekszik de a kutyaházba nem akar bemenni . Valami módszer van rá hogy be menyen és hogy ?
2010. nov. 4. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaház nem olyan helyen van véletlenül, ahonnan nincs rálátása az ajtóra? Mert sztem ez zavarhatja. A háza bejárata az ajtótok felé nézzen, hogy láthassa, ki jön-megy. Különben meg ha bejön a hideg idő, ne aggódj, bemegy a házába.;)
2010. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is okozhatja, ha nem jo szogben esik a nap-arnyek, esetleg a szel befuj es ad egy sivito hangot, amit ti nem hallotok, de o igen. (egy ilyen esetre mi akkor jottunk ra, amikor az unokatesom 5 evesen bemaszott a kutyahazba es visitva jott ki, hogy suvitest hall bent. Mi meg csak nem ertettuk, miert utalja a kutyank a hazat) Szoval igaza van az elso hozzaszolonak, probaljatok a kutyahaz bejaratat kicsit forditani masfele, esetleg teljesen mas helyre tenni, ahonnan jobban lat - probalkozni kell. :)
2010. nov. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
maga a kutyaház be van takarva evvel a díszfurnérlapal vagy mivel ami a konyhaszekrényeken van általába és belül is meg van csinálva mindenhol hogy ne fújon be a szél am ammikor szakad nagyon az esső akkor bemegy de amúgy meg nem :D
2010. nov. 4. 08:33
 4/7 A kérdező kommentje:
jah lemaratt és köszönöm a válaszokat!!
2010. nov. 4. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam anno, hogy tepertőt raktam a kutyaházba (egy-két falatot) a szagra azonnal bement a kutya és ott várta a kutyaházban egy kis tepertő, tehát jó dolgokkal párosította a kutyaházat. Ezt párszor elismételtem, őúgy is, hogy ne lássa, hogy én tettem oda a tepertőt, és 3-4 nap alatt nagyon megszerette a kutyaházat. =)
2010. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MME ***** válasza:

Akkor szerintem ez nem gond, mivel számít a házára, ha rossz az idő. Egyébként mindig, ha megszerettetni akarunk valamit a kutyával, akkor a jutalmazást használjuk, ételt, élményeket.

De az én kutyáimat például sehogy sem tudtam rávenni a kutyaház használatára, ők a legkeményebb téli szélviharokban is inkább eláztak a teraszon, nem voltak hajlandóak távolabb lenni tőlünk, úgyhogy kénytelen voltam bevezetni, hogy étkezés mindig a garázsban van, és éjszakára bezárom őket oda. És így a kutyaház elhelyezése is megoldódott. Ezzel csak az a macera, hogy mindig nekem kell figyelni, hogy hogy bírják az időjárást, mert maguktól be nem mennének oda...

2010. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ujj fejlemények reggel mikkor felkelek 8 órakor akkor már a házból jön ki.
2010. nov. 8. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!