Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a yorkim...

Krisa22 kérdése:

Mit csináljak ha a yorkim észre se veszi hogy ha megdicsérem mintha nem is történt volna semmi pedig megdicsérem jutalomfalatott adok neki meg is simizem és semmi mintha nem csináltam volna semmit rám se figyel mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Közben beszélsz is hozzá? Mondanod kell neki, hogy nagyon ügyes vagy! Meg ilyenek.
2010. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen mondom neki persze de mintha megse halaná alig várja h ott hagyon :(
2010. nov. 4. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld kicsit lelkesebben.Őrülj olyan hangon,amitől az emberek hülyének néznek.Tudom,ez így kicsit hülyén hangzik de máshogy nem tudom leírni.Tehát úgy gondolom,hogy éls bele jobban magad.Ne foglalkozz azzal,hogy mások mit gondolnak.


A kutyasulinkban is sok gazdi,csak odamondja a kutyájának,hogy jólvan,okos,stb.De hát magától honnan tudja a kutya,hogy jót csinált,hisz ő alapból nem érti a szavak jelentését,csak a hangsúlyt. És amikor mondjuk a gazdiknak,hogy élje bele magát,örvendezzen úgy,mint még soha semminek,akkor általában ez a válasz rá: De hát akkor mit fognak gondolni az emberek?!


Na,a lényeg az,hogy nagyon örülj a kutyának miközben dicséred.


Egyébként mennyi idős a kutya?

2010. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj értékesebb jutalma, l sajtot, vagy kolbászt. Vagy pedig vvannak olyan kutyák akiket jobban lehet motiválni játékkal pl egy labdával
2010. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ugy szoktam dicsérni mert engem nem nagyon érdekel hogy mit szolnak az emberek csak az h végre jott csinált a kuty de akkor se történik semmi akkor is alig várja h menjen nem foglalkoztatja h épp dicsérem:( jutalomnak meg néha vislit vagy párizsit meg van ilyen direkt kutya jutalom falat azokat szoktam adni neki
2010. nov. 5. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:

kutyának a legnagyobb motiváció és a legnagyobb öröm ha van mellete egy lojális, megbízható, erőszakmentes és következetes vezető aki kiegyensúlyozott és örül a jó teljesítménynek

a jutalomfalat osztogatás csak napjaink hülyesége-nem kell elkényesztetni a kutyát és akkor motiválható bármivel!

2010. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!