Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyus...

Szerintetek milyen kutyus lesz ebből?

Figyelt kérdés

Apa:yorki,anya:palotapincsi

Kikre fognak hasonlítani?Hány kilósak lesznek,ha megnőnek?

Szerintetek szépek lesznek?


2010. nov. 5. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani,hogy melyikre fognak hasonlítani..Lehet,hogy az alomban az egyik kölyök az anyára,a másik pedig az apára fog.

A súlyuk nyilván kevés lesz,mert se a yorki,se a palotapincsi nem egy nagy súlyú kutya.


A szépség pedig olyan,hogy valakinek tetszik,valakinek nem..


(Egyébként nincs még elég keverék kutya?)

2010. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"(Egyébként nincs még elég keverék kutya"


Hát ha még tudnád hogy a világon minden kutya keverék.Gondolkozz egy kicsit. Eredeti természetes kuty a dingo és szabadban élő kutyafélék. A kutyák mind keverékek! Az ember pároztatta össze és a mutációt kihasználta.

2010. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nemtevagy az a gyerek aki 2 hhét mulva hozza a yorki pincsi keverékét és h milyen holmikat vegyen?


sry az OFF-ért :D

2010. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon cuki lesz!:) Google-ben rákerestem, ilyeneket találtam:

[link]

2010. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Hát ha még tudnád hogy a világon minden kutya keverék.Gondolkozz egy kicsit. Eredeti természetes kuty a dingo és szabadban élő kutyafélék. A kutyák mind keverékek! Az ember pároztatta össze és a mutációt kihasználta."


Te meg ha tudnád,hogy hány kutya van a menhelyen..

Felesleges kiforgatnod a szavaimat,mert úgy is tudod,hogy én itt erre a szaporításra gondoltam...

Persze,hogy minden kutya keverék,de nehogy már az az ember is tenyésztő legyen,aki keverékeket szaporít...

Nem is tudom,hogy minek kell..Mindenki hozhat keveréket a menhelyről...Akkor meg?

2010. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de ez szerintem egy véletlen szaporulat, jól gondolom?

Ha nem akkor ezer bocsánat

2010. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok


IVARTALANÍTTASD A KUTYÁIDAT! Mert ha véletlen szaporulat akkor az a baj h nincs ivartalaníttatva, ha pedig direkt akkor... hagy ne mondjak semmit!

2010. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Van csúnya állat? Egyes emberek agyában!Minden állat gyönyörű!
2010. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Te meg ha tudnád,hogy hány kutya van a menhelyen"


Annak semmi köze nincs a tényhez hogy minden egyes kutyfajta keverék! Az más hogy a túlszaporulat is a felelőtlen emberek műve!

2010. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ők azok, hasonlóra szamithatsz, de keveréknél zsábkamacska, az enyém teljesen más, mint a tesvérei például.

[link]

2010. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!