Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent egy Boerboel...

Mit jelent egy Boerboel mellett a megadott százalékos érték? Kitől és mikor kapják meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

???

Konkrétan milyen érték?

2010. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz h pl. 50 % boerboel, az azt akarja jelenteni hogy keverék, apja boerboel anyja más, ha 25 % akkor egy boerboel-vmi keverék az egyik szülő, a másik szülő más fajta vagy szintén keverék de nem boerboel.

De ilyen nincs, ez csak trükk hogy eladja fajtaként a keveréket. De nem tudom ha nem erre gondolsz, írd le h mire.

2010. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tenyészszemlén kapott eredménye lesz. Megpróbálom megkeresni neked azt a cikket, amit a tenyésszemléjükről írtak, nagyon jó.
2010. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, itt találtam valamit, de vannak még cikkek a fajtáról ezen az oldalon:


[link]


"Az elérhető legmagasabb pontszám 100, az ebből elért 70-nél magasabb eredménnyel lehet tenyészteni a kutyával. Ám még ezt a 70%-os eredményt sem adják ingyen! A résztvevők mintegy fele nem felel meg a szigorú kritériumoknak. Márpedig ha egy kutya bármilyen okból nem hozza ezt a szintet, örökre kikerül a törzskönyvezésből!"

2010. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De azért jó lenne, ha belinkelnéd az oldalt, ahol láttad.
2010. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a fórumon láttam hogy ez a kutya pl 89,4 stb és nem tudom ez mit jelent, nem azt hogy fajtiszta e mert mind fajtiszta
2010. nov. 5. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor az a fent belinkelt cikkben is olvasható tenyészszemle eredmény lesz.
2010. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már, hogy a maximális 100ból mennyit ért el. Ahogy olvastam, náluk minimálisan 70%-ot kell elérni, hogy a kutya tenyészengedélyt kapjon. Amelyik ezt nem éri el, kizárják a tenyésztésből.
2010. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. nov. 5. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a fajtánál a versenyeken nem egymás között hasonlitsák össze a kutyákat,hanem a standardleiráshoz,az ideális kutyaalakhoz és karakterhez van hasonlitva minden egyed.Minél több százalékos egy kutya,annál közelebb áll az "igazi" boerboelhez.
2010. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!