Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerul egy fajtiszta...

Mennyibe kerul egy fajtiszta husky kolyok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy olvastam, fasiszta husky kölyök:):)
2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XD XD XD
2010. nov. 5. 19:09
 3/8 anonim válasza:
12%
25-30ezer körül van
2010. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta törzskönyves husky kölyök szerintem 70 ezertől kezdődik:-)
2010. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

70-80 ezer felett.

Ez alatt felesleges venni,mert akkor a betegségekre többet kell költeni.

Egyébként meg jól gondold meg,mert nem könnyű egy ilyen kutyával.Persze,ki lehet fogni könnyen kezelhetőt is...De ritkán.

2010. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen..

Legalább 70 ezer..

Az alatt csak szaporítótól kapsz,akkor viszont sokkal többet kell költeni orvosra..Ráadásul nem egy egyszerű fajta (legtöbb esetben) és ha szaporítótól veszel 30-40ezeréer akkor valószínüleg idegrendszeri problémái is lesznek.

Miért pont huskyt akarsz?

Jól gondold meg,mert ha olyan kutyát szeretnél aki engedelmes,akkor ne huskyt válassz...Nagyon ne...


(Nekem 2huskym van)

2010. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MME ***** válasza:
81%
Barátnőmék anno 130-160E Ft között vettek, jó pár éve... A másikat nem tudom... De ugye Te az a fajta leendő husky-tulajdonos vagy, aki naponta 4-5 órát ráér mozgatni a kutyáját, és erődszerű kerítése van? És nem baj, ha független, makacs kutyája lesz, mert nem célja egy teljesen engedelmes kutya, aki a gazdája a kedvéért nem csinál meg mindent, hiába van rá kiképezve? Mert ez ismerőseim tapasztalata a huskykkal. Én meg most egy malamuttal küzdögetek...
2010. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A husky nagyon szökős kutya,minden akadályt egyszerűen vesz.70-80 ezer alatt nem lehet rendes tenyésztésből huskyt venni.
2010. nov. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!