Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyás webáruház...

Melyik az a kutyás webáruház vagy rendes áruház ahol szeretsz a kutyádnak vásárolni?

Figyelt kérdés
Ahol nagy választékok vannak és az ár nem az egekbe fel mennő ! nem azt mondom h nem szoktam gyakran vásárolni nekik csak most épp lesznek kicsik és a legmegbízhatóbb áruházba szeretnék menni
2010. nov. 6. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

allati.com

Nekem ők nagyon beváltak. Pontosan, precízen leszállítják, sok, gyakori akcióik vannak, ezekről mindig kapok e-mailt. A választék is megfelelő számomra, legyen szó tápról, tartozékokról, egyébről.

2010. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tápfutár.hu-ról szoktam rendelni és általában a Fressnapfban vásárolok. (néha Zoodom vagy Alpha-zoo)
2010. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 6. 15:14
 4/5 MME ***** válasza:
webkutya.hu - mert ingyen kihozzák, nem kell hozzá 15 ezerért rendelni, és ennek ellenére sem magasak az árak.
2010. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 capsread ***** válasza:
Fressnapf. Nem a legolcsóbb, de bejöhet velem.
2010. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!