Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan webáruház ahol...

Van olyan webáruház ahol olcson kihozzák amit megrendelek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
házhoz nagy mennyiségű tápot visznek, kisebb dolgokat viszont postai utánvéttel vásárolhatsz minden webáruházban.
2009. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában érték szerint csökken a postaköltség. A legtöbb helyen 10.000 Ft felett ingyen szállítják ki, 5000 Ft felett pedig 500 Ft szokott lenni ha minden igaz, tehát nem nagy összeg. Az összes webáruháznak van rendelés vagy házhoz szállítás menüpontja, ott meg tudd nézni ezeket.
2009. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom:

www.dogshop.hu

Egyes termékek kiszállítása ingyenes az egész ország területén.

2009. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz körül a webáruházak közt, elég sok van, jól lehet dönteni, de ne csak a kiszállítási költséget nézd, hanem az árakat is (attól függően mit szeretnél venni a kutyádnak), mert azok is nagyon eltérhetnek.

Itt találsz jópár webáruházt a témában:

[link]

2009. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem ez az oldal vált be, sztem jó áron adják és van ingyenes házhoz szállítás vidékre is [link]
2009. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!