Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez milyen fajta kutya?

Szerinted ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

[link]


Kizárólagosan hozzáértők írjanak!(vagy legalábbis ha tapasztalata van valakinek) Ha értelmes választ kapok akkor felpontozom! Fontos lenne, előre is köszönöm.


2010. nov. 6. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bull-féle. Vagy pitbull, vagy staffordshire terrier, legalábbis szerintem. :)
2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is pittbull vagy amdtaff,de lehet ha ketttő keveréke.
2010. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amstaff kutya ez 100% itt van egy kép is: [link] ez nem stafford terrier se amerikai stafford bull terrier hanem amstaff ez tuti az egyik rokonomnak ilyen van törzskönyves amstaffja :D
2010. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bullok családjába tartozik.Egy kicsit jobban hasonlít a amerikai staffordshire terrierre mint a bull terrierre de nagyon aranyos kutya!
2010. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19:17 es vagyok amugy amit te linkeltél be az nem fajtatiszta hanem keverék amstaff-angol bull terrier keverék
2010. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
staffi vagy pit, és soha nem volt még ilyen kutyám, szóval nem vagyok hozzáértő, de hülye sem, egy tapasztaltabb kutyatartó felismeri.
2010. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Staffordos feje van , de nem tudsz egy olyan képet belinkelni ahol áll a kutyus mert így csalóka.Amúgy nekem kicsit kicsinek tűnik termetre. Azaz inkább azt mondom kisebbnek mint egy stafi. Bár lehet csak a kép csalóka ,de mintha a lábai rövidebbek lennének kicsit, ami viszont a pitbullra jellemző. Mekkora a mar magassága?

A lényeg, hogy ha keverék is akkor is a terrier a domináns benne.

2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Csináltam most 1 képet más nézetből :


[link]


Most december 31-én lesz 1 éves ,szerintetek nem kicsi ahozz képest? Lehet azért ,mert az anyja kicsit kisebb az átlagosnál.

2010. nov. 7. 10:21
 9/10 sütimenus válasza:
szerintem pitbull stafford keverék lehet
2010. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sütimenus válasza:
viszont nagyon ari=D
2010. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!