Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyit költötök...

Körülbelül mennyit költötök havonta és évtente yorkitokra?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat PLS.

Thx!


2010. nov. 7. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, mikor most van a politikában egy kérdés:

Igazságosnak tartod, hogy egyesek alig tudnak kijönni a fizetésükből (amiért megdolgoztak), míg mások az adófizetők pénzén dőzsölnek?

Nem kekeckedésnek írtam, de számíthatsz olyan válaszra, hogy örülök, hogy nekem, meg a gyerekeimnek jut kajára.

Hozzáteszem, nekem is van kutyám, macskám.

2010. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Havonta olyan 3000ft-ot kb.

Évente meg eddig max 50 ezret, de nem volt beteg meg semmi, csak az évi 1 veszettség elleni meg 1 kombinált oltás árát hagytuk az állatorovosnál.

Én prémium minőségű táppal (Royal Canin, Flatazor) és Hill's konzervvel etetem. Emellett kap főtt husit, rizst, sárgarépát, paprikát, stb. és jutalomfalatot is.

Havonta járunk kozmetikushoz, de ez kb 500 ft, mert csak mancs és fül szőr nyírás van, kéthavonta kb 1500ft mert akkor teljes renoválás van.

Kutyasuliba is járunk.

Meg a kis apróságok amiket közbe megveszek, játékok, szőrápolási cuccok, vitaminok.

Tápot is kéthavonta kell neki venni mert olyan keveset eszik, szóval havi fél kiló fogy el maximum,de ez is változó attól függ hogy mennyi házi készítésű kaját kap.

21N

2010. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen!

2010. nov. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!