Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki melyik táp mellett voksol?...

Ki melyik táp mellett voksol? Acana, Hill's, Royal Canin, Eukanuba, Orijen? Figyelembe véve a kutyus végtermék mennyiségét is .

Figyelt kérdés
...., mert ugye, ha sok a végtermék, akkor a kutyus szervezete nem tudja feldolgozni az adott táp nagyrészét. Tudom, hogy lerágott csont ez a téma, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Csak azok írjanak akik ezen tápok valamelyikét adják kedvencüknek, esetleg ezek közül többet is kipróbáltak.
2010. nov. 7. 19:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én mikor elhoztam a kutyámat, eukanubával etettem, jó volt, de kicsit drágállottam, ezért kipróbáltam a fressnapf real nature termékét, ami eléggé bevált. Egy baj volt vele(még kölyök a kutyám) nagyon nagy szemű a táp, egyébként a konzervje nagyon jó a realnak, azt mindenképp érdemes kipróbálni. Most acanát etetek vele, sima puppy&junior, az átállás nehéz volt, miután már teljesen elfogyott az előző táp és csak az acana volt, akkor hányt tőle, elég sokáig, kb 3 napig, ezen kívül nincs rá panasz, és mivel megfizethető az ára, azt hiszem itt le is teszem a voksom, max kipróbálunk majd más fajta acanát is.
2010. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az Acana és az Orijen ugyanattól a gyártotol vannak. a Különbség, hogy az orijen plusz 20% husit tartalmaz. Egyébként a csirkétöl besárgul a szőr az nemtudom kinek az agyszüleménye, de oriásit kacagtam rajta.
2011. dec. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az Acanával teljesm mértékben meg vagyok elégedve. Izmos,fényes szőrűek a kutyusaim amióta ezt eszik. Igaz az átállás nagyon nehézkes volt,kb 1 hétig ment a hasuk,de azóta minden rendben. Happy Dogról álltunk át,ami azért egy gyengébb táp volt.
2014. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hol lehet a legolcsóbban prémium tápot venni Komáromhoz közel?

És melyiket ajánlanátok 30-45 kilós fajtának? Tenyésztők hol szerzik be a nagyobb mennyiséget?

Hol tudom megnézni a tápok etetési mennyiségét?

Az Eukanubának meg az Acanának megtaláltam. De a Brit tápokét nem!

Arion, Josera és Bento kutyatápokról mi a tapasztalatotok? Milyen összetevő van bennük? Aki tudja a fehérje-zsir arányát, és az A, E vitamin...

sajnos az interneten alig találtam vmit. Melyik termékcsaládból vegyek a kutyáimnak?( egyik 15 kg, a másik 37 kg)

SOS megint pánikban vagyunk! Van összefüggés, hogy hány zacskó rágcsálóírtóra mennyi k vitamint kell adni, vagy a vitamin mennyiségét a kutya mérete határozza meg?

ezt a kérdést én írtam ki korábban: A kutya szerencsésen megmenekült, de most megint tele van szórva a kapujuk előtt a beton ugyanolyan rágcsálóírtós zacskókkal. Gazda megint sehol (múltkor, amikor előkerült, említettük, hogy mi volt, de annyit sem mondott, hogy...

Pro Plan Adult Athletic tápot szeretnék venni a kutyámnak, mert ez vált be leginkább, hol mennyiért lehet kapni? Lehet esetleg nagyobb mennyiséget...

Pécsi vagyok, de ha megéri, szívesen elmegyünk egy nagyobb adagért autóval (na azért nem a világ végére).




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!