Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most 4 hetesek a bischon...

Most 4 hetesek a bischon bolognese kiskutyáim azok lennének a kérdéseim hogy féreghajtót mikor lehet nekik adni először? Enni mikor lehet nekik adni először persze beáztatott száraz tápra gondolok. és meg lehet-e fürdetni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

2-3hetesen kellett volna már féregteleníteni őket.de állatorvostól kérdezd meg.és ne tablettával,hanem pasztával.

fürdetni ne fürdesd meg őket.ha tisztán tartod őket,akkor nem lehetnek büdösek,koszosak.majd az uj gazdi 3hónaposan megfürdeti.enni már adhatsz neki kutyatápszerbe(csak jo minőségűbe)áztatott kölyöktápot.(persze ez is csak jó min.legyen.napi egyszer,aztán fokozatosan egyre többször.de rengeteg leírás van a neten is erről.

2009. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ha az állat orvossal konzultálsz az minden kérdésedre választ fog adni. Az ásztatott tápot én 6-7 hetes kotról adtam a boxeromnak.
2009. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat am a féreghajtót gondoltam hogy nem tablettába kell adni amugy a pasztára az van irva hogy 6-12 hetes korukig kell kétszer adni. ja és nem büdösek a kiskutyák csak az egyik belehempergett a kakiba és elég csunya látvány. száraztápot meg a nagyon jó minőségüt kap az anyukája is ugyhogy nyugodj meg a kicsik is a legjobbat fogják.
2009. jan. 9. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Vitaminthe féreghajtó pasztád van? Arra van ez beírva, de nem igaz!! Egy kölyköt minimum 3 alkalommal kell féreghajtani, és legalább 2 az első oltás elé kell, hogy essen, mert az oltás hatása megváltozhat. Ma add be nekik az első adagot, aztán 10-14 nap múlva a másodikat.
2009. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nyugodt vagyok,de ha ilyen alap dolgokat nem tudsz,akkor minek elleted azt a szerencsétlen kutyát?áh,inkább ne menjünk bele!alap lenne,hogy mindent végigolvasol amit lehet,és hogy az állatorvossal folyamatosan tartod a kapcsolatot!
2009. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehet több mindennel tisztába vagyok mint te mert nem adtam be 2 hetesen a kutyának a féreghajtót!!!!!!mint ahogy te mondtad!!! amugy meg megnézném neked milyen hülye kérdéseid vannak és miket nem tudsz!!!!!
2009. jan. 9. 20:13
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó elötti válaszolonak igen olyan pasztám van és én is gondoltam hogy nem lehet igaz ezért kérdeztem meg! de egyesek kioktattak hogy 2 hetesen kellett volna.
2009. jan. 9. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel,kérdeztél,én válaszoltam.3napja voltam állatorvosnál,kérdeztem,és ő mondta,hogy 2hetesen kell féregteleníteni.de mindegy!
2009. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2hetes korban
2009. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmiféle pasztát nem ajánlok,cesztál plusz ami a legjobb
2009. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!