Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy centivel nagyobb cipőben...

Egy centivel nagyobb cipőben el lehet járni?

Figyelt kérdés
24cm-es a lábam, és egy 39-es cipőt szeretnék rendelni. A weboldalon azt írták, hogy a 39-es kb. 24,5-25 cm. Eddig 37-38-as cipőket hordtam, ezért félek egy kicsit. Úgy is fel tudom venni, ha esetleg egy centivel nagyobb, vagy az már túl nagy? Nem akarom, hogy várni kelljen, míg jó lesz a lábamra. :/
2011. okt. 2. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
zárt cipő? azt ki tudod tömni, simán jó! de nyitottat semmiképpen ne így rendelj!
2011. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha magassarku, akkor az gond lehet, mert elorecsuszik benne a labad.

Ha teli cipo, csizma, lapos sarokkal, akkor semmi gond, mert vastag zoknit felveszel hozza.


Ami inkabb kerdeses az a szelessege, mert a hosszabb cipok sokszor szelesebbek is es ha egy cipo szelesebb, mint kellene, akkor az nagyon kenyelmetlen, fel is torheti a labad.

2011. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, a szélességnek majd utána nézek, köszi. Amúgy tornacipőről van szó. :)
2011. okt. 2. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

De miért rendelsz nagyobbat mint a lábad? Nincs a méretedben?

A nagyobb cipő, szerintem kényelmetlen és nekem olyan érzésem van benne, h csónakázik a lábam. Én a helyedben nem rendelnék cipőt, max úgy ha van cseréléi lehetőség ha nem jó.

2011. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, nincs a méretekben. :( Cserelehetőség van, de azért örülnék, ha nem kellene ezzel variálni. : D
2011. okt. 2. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen az "erősebbik" lábad mérd le, mert nekem a 38-as egyikre felmegy, viszont a másikra már nem.

Szerintem tornacipőnél simán megrendelheted a 39-est, a méret szerint nem olyan vészesen nagy.

2011. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, meg is fogjuk rendelni, amint visszaküldtük az előzőt. :)
2011. okt. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!