Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Ceasar...

Mi a véleményetek Ceasar Milanról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
43%
Jó.
2010. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
56%
Hát nekem nem tetszik ahogy neveli a kutyákat, mert a gazdákat nem igazán vonja be és ha a gazdi akarja a kezébe az irányítást akkor a kutya ugyanúgy nem fog hallgatni rá! Persze van amikor beveszi a gazdákat is de nekem jobban tetszik a póráz két végén.
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
13%
Ez az a pali abból a tv-műsorból?
2010. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon szar amit csinál...

Állszent és hazudik.....Nem minden úgy van ahogy azt bemutajta a músoraiban.Durva és agresszív a kutyákkal igazából.És van pár dolog amit csinál aminek semmi értelme...Teljesen másról beszél mitn amit csinál.

Jön állandóan a nyugodtsággal meg mutassuk meg a kutyának mi a jó ő meg pórázon rángatja az ebeget XD Néha oda is sóz nekik..az meg már nagyon nem a pozitív megerősítés..

Aki nem hisz nekem nézzen utána ..

Victoria az igazi sztárkiképző rá érdemes hallgatni.

2010. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
45%

Minden szava szentírás.

Mi remekül tudjuk hasznosítani mindazt, amit elmond, az ebkéinknél remekül beválik és mi is gazdagabbak lettünk általa.

Szerintem a primitívség és a szeretetlenség az, ami nem engedi megértetni Milan gondolatait.

Minden kutyaszeretőnek nagyon ajánlom, mert aranyat ér minden tanácsa.

2010. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
43%

Hát nekem annyira nem sikerült alkalmaznom azt ahogyan ő tanít! Nem azért mert én rontottam el! A Póráz két végén. Cimű műsor a legjobb, Victoria az igazi kutya kiképző!

Ceasar Milan nem tud semmit!

2010. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%

És neked mi jött be Viktóriánál, ami Milánnál nem?

Tudnál konkértumot írni?

2010. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%

Például a fegyelmezési technikája nem a legjobb!

Mindegy is, már rájöttem, hogy Neked hiába beszél(=ír) Az ember csak a saját véleményedet tartod igaznak!

2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem nézni a műsorát és szerintem jól bánik a kutyákkal is!És szerintem nagyon tanulságos a műsora!
2010. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

18:08! Szívemből szóltál!

Elnézést az OFF-ért.

Szerintem Victoria sokkal "szebben" bánik a kutyákkal, Cesar agresszív. Victoriát nagyon sokat néztem, Cesart csak egyszer-kétszer, megdöbbentő volt, ahogy a kutyákkal bánik, persze nem minddel. A szövege különösen zsibbasztó az + energiákról...

2010. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!