Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ceasar Millian vagy Victoria...

Ceasar Millian vagy Victoria Stillwell a szimpatikusabb kiképző? És miért? Indokold is.

Figyelt kérdés
Nekem Victoria szimpatikusabb, mert szerintem jobbak a módszerei. Sokkal meggyőzőbb. Bár Ceasarnak is van egy két jó módszere nem azt mondom, de nekem Victroia jobban tetszik. Nektek?
2011. jan. 29. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ezer ilyen kérdés volt már, amúgy meg egyik sem tetszik. Szenzációhajhász emberek. Akinek nincs ideje foglalkozni a kutyával, iskolába vinni meg utána nézni az ne vegyen kutyát aztán el van intézve a dolog. Az a része meg különösen undorító hogy a pasi még bíztatja is hogy rakják futógépre a kutyát... Magyarán még egy 'kutyakiképző' is bíztatja őket hogy az is vegyen kutyát nyugodtan akinek még mozgatni sincs ideje mert úgyis ott a gép... Arra jó hogy a bizonytalan embereknek legyen kit isteníteni, de amúgy... És most jól pontozzatok le. :)
2011. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is jobban szeretem Victoriát. Szimpatikusabb és jobban tetszik az állatokhoz való hozzáállása.
2011. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ceasar nem kiképző!

Dolgozott kiképzőként is, de már régen abbahagyta.

Nem összehasonlítható kategória. Victoria neveletlen kutyákat idomít, Ceasar igazán problémás sérült kutyákat rehabilitál.


Ha kiképzésről, trükkök betanításáról van szó, Ceasar azt általában másra bízza. Ő nem kutyákat tanít, hanem embereket, és kutyákat rehabilitál.

Victoria viszont eleve nem vállal negyedannyira sem veszélyes eseteket, mint Ceasar.


Ezen kívül Victoria elsősorban egy médiaszemélyiség, még kutyája sincs. Valamint Európán kívül csúnyán megbukott.

2011. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy Európán kívül csúnyán megbukott. Részletezd légyszíves.
2011. jan. 29. 16:05
 5/10 capsread ***** válasza:
100%

Cesar Milan, mint azt minden adásban elmondja, nem kutyakiképző, hanem pszichológus. A kutyák betegségeit, fóbiát segít leküzdeni, de nem képzi ki őket láb mellet menni, ülni, feküdni, stb...

Victoria Stilwell meg ugyan azt csinálja, amit én is a kutyasuliban, ahol dolgozom, csak nem havi 80 000 nettóért... Megtanítja a kutyákat arra, hogy mit, hogyan kell csinálni. Segít leküzdeni a betegségeket ő is, csak mások a módszerei. Ő nem meggyógyítja a kutyákat, hanem megtanítja, hogy amit csinálnak, az rossz. Ezt én is meg tudom csinálni bármelyik kutyával, ami eljön hozzánk, csak én nem ismerem a megfelelő embereket ahhoz, hogy egy kamera előtt dolgozzam, és hülyére keressem magam.


Amúgy a másik. Egy amerikai ismerősöm szerepelt Ms. Stillwell műsorában. Hat másik kutyakiképző segített neki, csak az a hat ember nem néz ki olyan jól, mint ő, így nem kerültek képernyőre. Ms. Sillwellnek egy saját ötlete sem volt, csak elmondta - szó szerint - amit a kiképzők a szájába adtak. Profin értette a dolgát...

Ettől még azt meg kell hagyni, hogy az ő műsorában bemutatott dolgok egyszerűbben alkalmazhatóak, közérthetőbbek. De ezt bármelyik kutyakiképző el tudja mondani.

2011. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A műsorával bukott meg, máshova is be akart vele törni... kevés sikerrel.

Amerikában állítólag csúfosan leszerepelt, de úgy tudom, máshol sem járt sikerrel.

A spektrumnak a műsorlistáján van, mert így van a szerződésük, de kb. ennyi.

2011. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

egyikük sem kiképző!

Cesar Millan egy nagyon tapasztalt kutyaviselkedési szakértő-kutyapszichológus, Victoria Stillwell pedig egy gyenge szinésznő, aki leakarta koppintani a nagy sikerű dog whisperer show-t csak bebukott vele:)

2011. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

mind a ketten más-más módszerekkel nem érnek el eredményt...de azért van remek tévéműsoruk amiből ez nem derül ki ;)


:D :D :D

2012. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam Victoria azzal ásta el magát, amikor egy spánielnél arra buzdította a gazdát (mivel többször beleharapott a gazda gyerekébe), hogy altat-tassa el. Na ez kibszta a biztosítékot, mert spánieles vagyok, a kölök nagyon hadonászó-visító volt, de nem szóltak rá és ezzel Victoria elismerte a saját tehetetlenségét. Szerintem Cesar ki tudta volna kupálni a kutyát, ha meg nem, akkor sem megöleti, hanem elviszi a rehabközpontba.


Nekem mind szakmailag, mind felkészültségben Cesar Millan sokkal jobban bejön. Ő tényleg "visszaállítja a kutyák lelki egyensúlyát és tanítja az embereket". Amúgy nem rossz Victoria sem, de Cesar jobban bejön.

2012. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem Victoria módszerét általában a gazdik otthon könnyebben tudják alkalmazni,ellesni a műsorban bemutatott praktikákat.

Azonban én még Victoria műsorában nem láttam olyan agresszív kutyákat,mint amilyenekkel Ceasar foglalkozna.

Ceasartől meg nekem kicsit unalmas már,hogy mindig a nyugodt,határozott energia dolgot hozza fel. Igaza van,mert egy kutyával szemben nyugodtan,határozottan kell viselkedni,de az energia mellett nagyban tudni kell értelmezni az eb jelzéseit. Az energia önmagában kevés egy agresszív helyzetben.

2012. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!