Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény? Kicsit provokativ...

Vélemény? Kicsit provokativ nem? Tőle biztos nem vennék kutyát.

Figyelt kérdés

A Strázsavári kennel minőségi,igényesen tartott nevelt kölyköket kínál szerető gazdiknak.Champin kanjainktól ismét csodás kölykök születtek! Minőséget és tisztességesen tartott kölyköket kínálunk GARANCIÁVAL/szerződéssel!Nem áll módunkban filléreskedő a kutya árán spórolni vágyó leendő gazdajelőlteket kiszolgálni!!!

Amenyiben igényes vagy és szeretnél egy oltott tiszteségesen ellátott minőségi kölyköt keres meg minket! Strázsavári kennel a minőségi Yorkik othona!


2010. nov. 11. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mi a problémád...?

Biztos megunták a sok szaporítót...és egyébként igazuk van!

2010. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

az összes tenyésztő ilyen, holott ők sem csinálni semmi mást, csak szaporítanak...

ugyan hagyjuk már a link dumát, hogy gondosan válogatott díjnyertes szülők...

egyik-másik tenyésztő rosszabb, mint egy szaporító...


nézd meg ezt a kennelt! hány kutyájuk van???

ne mondja nekem senki, hogy ennyi kutyát rendesen lehet tartani ugyanannyi odafigyeléssel...

ez is csak kiskutyagyár...

hja és 80ezret kértek egy kiskutyáért, akinek a szülei semmilyen eredménnyel nem rendelkeznek...

ennyi

[link]

2010. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt egy az egyben másoltad ide? Mert nyelvtanilag/helyesírásilag elég igénytelen a szöveg. Milyen az a Champin kan például? Ha már kapott valami díjat, legalább oda lehetne másolni a szót helyesen.

Reméljük, a kutyákhoz jobban értenek!

2010. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Második hozzá szólónak üzenem fogalma sincsen a tenyésztésről....

A tenyésztő attól tenyésztő,hogy kivizsgáltatja a kutyáit,hogy egészségesek-e és oda figyel arra is,hogy csak azok az egyedek kerüljenek tovább tenyésztésre melyeknek belső tulajdonságaik is megfelelnek a standartnak!!!Ja és egy igazi kennelben minimum 10 kutya van !!!!És igen is lehet ennyi kutyával foglalkozni mégpedig azért mert falkában vannak és lehet őket egyszerre vinni megmozgatni tanítani is!!!De külön-külön is tudnak velük foglalkozni még pedig úgy,hogy acsalád minden tagaj segít és megvan melyik kutya kihez tartozik családon belűl!!!.....Ezt kenneltől függetlenűl írtam..

2010. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hell-ikon ***** válasza:
90%

A fenti idézet honnan van?

Mert a strazsavari.hu oldalon nem találtam ilyen szöveget.


Ha valami online hirdetési újságból van, akkor nem tartom kizártnak, hogy valaki visszaélt a kennel nevével.

Én pl. egy tipikusan pénzhajhász szaporítóból kinéznék lazán egy ilyen szöveget, ellentétben egy adott fajta ténylegesen elhivatott tenyésztőjével szemben.

2010. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A Strázsavári kennel az egyik legjobb és legmegbízhatóbb tenyésztő.

Egyszerűen felelősséget éreznek a kutyáik iránt, és nem fogják olyan embernek oda adni, aki mondjuk ír egy olyan levelet, hogy ő szeretne fajtatiszta szuka kölyök yorkshire terriert ingyen, vagy max 10 ezer forintért.

Aki ingyen akar kutyát, az inkább egyáltalán ne akarjon kutyát, vagy menjen menhelyre.

De egy kutyára áldozni kell a későbbiekben is, és ha valaki arra nem képes, hogy a kutya árát becsülettel kiperkálja, akkor...annak nem lesz Strázsavári kutyája:)


Lehet venni 10-20 ezerért is yorkit, aztán lehet panaszkodni, hogy a kutya beteges, nincs szőre, ideggyenge.

2010. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szellő, a tied is szaporítótól van...
2010. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Így van, az én yorkim nem törzskönyves. De nem fogom leírni, hogy hogyan és miért került hozzám, mert az magánügy.

Viszont én ismertem a kutyám szüleit, nagyszüleit, és nem sajnáltam 65 ezer forintot kifizetni érte, szóval egy pillanatig nem akartam spórolni. Dolgozok, viszonylag jól keresek, szóval nem lett volna nagy kunszt még 20-30 ezret félretenni, és a Strázsaváriéktól venni kutyát.

Tavaly leveleztem is velük, mert szerettem volna még egy kutyát, aztán úgy döntöttem, hogy jelenleg egy kutyáért tudnék csak teljes felelősséget válallni.


De kösz a hozzászólásodat:) A Tiéd sokkal provokatívabb, mint a Strázsavári hírdetés:D

2010. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez hirdetés az expresszről való.Igy másoltam be..

Én véleményem szerit is sok kutyájuk van ami inkább már szaporitásba megy át...és semmivel sem jobb kennel mint a kisebbek...

2010. nov. 11. 20:18
 10/14 A kérdező kommentje:
.szerint.a hirdetéshez tel szám is volt ami bizony a kennel elérhetősége..és a képek is hozzájuk tartoznak..
2010. nov. 11. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!