Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap adtam be a féreghajtó...

Tegnap adtam be a féreghajtó pasztát a kiskutyáknak és ma az egyik kiskutya férget hányt. Ez természetes vagy elvan szaporodva nagyon benne most mit csináljak? állatorvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd fel az állatorvost!
2009. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony mikor a féreg már nem csak a széklettel, hanem a kutyus száján keresztül távozik az azt jelenti, hogy nagyon sok van benne, és szerintem a többi is ennyire férges. Ne két hét múlva add be nekik a következő adag pasztát, hanem egy hét múlva és figyeld őket, ha még mindig sok féreg jön ki ismét a következő héten. Egyszer úgyis kitisztulnak, akkor pedig mehet az előírt dózis alapján. Viszont, ha már esznek szilárd kaját főzz nekik egy jó fokhagymás levest. A fokhagyma féreghajtó hatású és szerintem az anyuka is szívesen elfogyasztja és őt is tisztítja. De ha jobban megnyugtat fordulj állatorvoshoz.
2009. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az eddig válaszolóknak!!

Mindenképp vidd el a dokihoz!! Ez már akkor sem jó ha a paszta 'tényleg' azért van , hogy kihajtsa a férgeket!! Amúgy, ez természetesen híg széklettel jön ki!!

Remélem nem lesz baj !! Sok szerencsét!!

2009. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom te vagy a bolognese kölykös kérdező.csak annyi a válaszom,hogy én mondtam,hogy 2hetesen kell féregteleníteni.azonnal vidd orvoshoz!ha nem te vagy,akkor is azt mondom,hogy doki!
2009. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat nem vittem orvoshoz de beszéltem vele felirt valamit amit beadtam neki és kész már nyugodtan szaladgál a kiskutya. (hála istennek) én most írok ide először de elég jó kis oldal használni fogom!
2009. jan. 12. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!