Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik állatorvos a jobb...

Melyik állatorvos a jobb illetve valaki viszi az alábbi állatorvoshoz (többi lent) a VII. kerületben (aki persze ott lakik, ha van ilyen)?

Figyelt kérdés

SanaVet állatorvosi rendelő,1076,Garay utca 21

Palavet Állatorvosi rendelő ,1071 Budapest, Peterdy utca 35.

Melyik a jobb?valaki viszi az egyikbe közületek?ha igen mennyibe kerül az átkéretés(oltási kiskönyv átírása stb... és a veszetségi+kombinált oltás+féreghajtás?A normális válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 14. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A palavet az állatorvos egyetem ugye? Én oda járok sokkal messzebbről. Állatorvosnál semmit nem kell átírni, oda mész ahova akarsz. Az árak meg fent vannak a honlapon. Rosszat hallottam már róluk, de én eddig mindig azt tapasztaltam, hogy nagyon profik.
2011. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia!Azt hiszem igen,valami egyetem!Csak azért kérdem mert a 10 kerületben laktunk és most a 7.kerületben vettünk lakást így át szeretném kérni a kutyát,de ezek szerint csak beviszem és el látja?rendben köszönöm:)Az árakat nem találom a honlapján,de belinkelem neked melyik orvos az: [link]
2011. okt. 14. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az univetre gondoltam: [link]
2011. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez merre van???És a fenti állatorvosokról nem tudsz semmit?Azért köszi!:D
2011. okt. 14. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt van az elérhetőség:

[link]

A másik kettőről semmit nem tudok, én ide járok ha nagy baj van, oltatni meg bárhova ami útbaesik.

2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. okt. 15. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Palavetbe vittem a kutyámat régebben jó orvos.
2011. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szerintem A PalaVetbe viszem:)Nem tudod mennyibe kerül a veszetség és kombinált oltás?
2011. okt. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!