Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne harapja...

Mit tegyek hogy ne harapja folyton a kezem? ) :

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos kiskutyám és mikor simogatni szeretném folyton a kezem harapja , nem ül nyugton. Főleg most kis hegyesek a fogai, fáj mikor harap.

Aztán kicsit rákoppintok az orrára, és mondom hogy'nem szabad!' de úgylátom ettől mégjobban felmérgelődik, és újra a kezem harapja:(

Nem tudom mit tegyek, hogyan szoktassam le a harapásról...tudom hogy még kicsi, és jázszana, de azért ne folzton a kezem harapja.

Légszi segítsetek, ha van valami ötlet, tanács akkor szívesen fogadom.

köszi


2010. nov. 14. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én goldenem is harapja a kezem, ő is 4 hónapos, de ha jól esik neki akkor nyugodtan. Nővéremet rendszeresen fellöki és a lábát harapdálja xD


Neki van bőven mit harapdálni, másik kutyát, macskát, fát és a játékait, de neki csak a kezem kell. Én nem szoktatom le róla ugyanis magától is le fog róla szokni és tudom, hogy azért harapdál mert egész nap nem látott és hiányoztam neki és olyan mint a kisgyerek aki késő este odamegy az apjához és elkezdi finoman ütögetni a hasát, hogy miért nem volt otthon vele, vagy miért tették be az óvodába.


Egy ilyen kis eb megfelel egy gyerkőcnek. :)

Szóval addig örülj ameddig a kezedet akarja harapdálni mert tudhatod, hogy fontos vagy neki. :)


Ha pedig leguggolok hozzá akkor pedig rögtön mászna az ölembe, nem tudom, hogy miért akarja de van egy olyan érzésem, hogy nővérem sokat ölelgette kicsinek és hozzászokott... pedig az nem tesz jót neki.

De azért aranyos ahogy a nagy seggét akarja felvonszolni az ölembe és közben nyalogat, tiszta nyáladzó kis görcs. :P


Mindig is Border-t akartam de rájöttem, hogy ezt a kis mufurcot szánta nekem a sors és most vagyok a legboldogabb miatta. :)

Egy kutyánál nincs szeretőbb és szeretetreméltóbb a világon ^^ (Na jó talán az ember barátnője és a kutya egy helyet érdemelnek az ember szívében ;))

2010. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó: nekem is mindig jönne az ölembe :D lehet tényle azért csinálja mert szeret :D de azért néha fáj...

mikor sétáltatni akarom, akkor a pórázt is harapja...:S

2010. nov. 18. 18:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez az enyém is, nem nagyon koma neki a póráz, de szépen lassan rászoktatom. A hosszabb sétáknál már tűri. :D

Hát igen amikor rendesen elkezd csámcsogni a kezeden az nem kellemes, de ő nem tudja, hogy neked ennyire kellemetlen.

A kutyakölykök egymással így játszanak és ők ezt elviselik. Harapj te is vissza neki és rájön, hogy nem olyan kellemes. :D

2010. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi!

viszaharapni :)) na ey jó voolt

2010. nov. 19. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!