Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya szaporítás menete?

A kutya szaporítás menete?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik?
2010. nov. 14. 18:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én NRM MONDTAM se azt, hogy egyidősek se azt, hogy egy tenyésztőtöl vannak! Mind a kettőnek van törzskönyve, és az a tenyésztő teljesen normális Nyíregyházán lakik! És gazdag a tenyésztésböl! És azt se mondtam, hogy sokszor akarom őket szaporítani! CSaK EGYSZER! MIT KELL ÍGY LESZOLNI?
2010. nov. 15. 13:25
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ő ebböl él nehogy már ne legyen jó??
2010. nov. 15. 13:26
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

nem akarlak kiábrándítani, de tenyésztésből nem lehet meggazdagodni. A kölykök és a felnőtt kutyák pont elviszik azt a pénzt amit fizetnek értük. Így nincsen se veszteség se bevétel. Álltalában. Am én az nj-met "szaporítóktól hoztam" a barátaim és van két nj- jük, amolyan véletlen kölykök. Az kölykök egészségesek, nagyok, gyönyörűek. Úgyhogy nem mondanám rájuk hogy szaporítók.

SZAPORÍTÓ:

olyan ember, aki egy mocskos, elhanyagolt telepen, moslékkal (hogy minnél kevesebbet keljen fizetni az állatokért) láncon tartva fialtatja a kutyáit, és próbál minnél több pénzért eladni a kölyköket. A szukák álltalába évente többször ellenek. Agy normális tenyésztőnél évente csak egyszer ellenek és van aki több mint egy évig nem fedezteti be a szukáját

2010. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

A szaporítás,nem ugyanaz mint a tenyésztés.Ha tenyésztő is adná el te szaporítottál,ő csak eladta,ez nem tenyésztés.

2012. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

A szaporító nem az,amit előttem kettővel leírtak.

A szaporító:

Ember,aki csak úgy kölyköket szaporít aztán eladja őket,ez meg nem törvényes.

2012. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
34%
először is egy irtó nagy se..fej vagy aki leszólod a szerencsétlen embert... másodszor: rengeteg állatorvos és civil szerint is jót tesz a kutyának HA FAJTISZTA HA NEM!!!, ha vannak legalább egyszer kölykei. a kóborkutyák szanaszét párosodnak de nekik senki nem kel így a védelmükre mint fajtatiszta társaikénak csak elviszik a telepre és agyonlövik őket. szóval kedves BUNKÓ még annyit, hogy az úgy nevezett "korcsok" jóval egészségesebbek mint a kennelből származó társaik mivel többnyire a jó gének jutnak öröklődésre.. bumm ..barom... ÉS NEKED VAN TÖRZSKÖNYVED?? vagy köttesd el magad nehogy a testvéredet kelljen elvenned ..háááháá
2012. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!