Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? (kérdésed...

Miért csinálja ezt? (kérdésed rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapos kislány kutyám és szombaton és vasárnap el vittem az unoka tesómhoz mert ott aludtam és vittem a kutyusom hogy játszhasson az ő 1,5 éves lány kutyájával.nagyon jól el játszottak bár a tesóm kutyája elégé domináns volt vagyis néha néha neki ugrott az enyémnek de nem durván de játék közben az én lány kutyám "rámászott" és úgy csinált mint a kan kutyák szoktak egy tüzelő szukára rámásznak XD miért csinálhatta ezt?:O köszönöm előre is a válaszokat.
2010. nov. 15. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább ő viselkedett dominánsan. Azok szokták ezt csinálni, ha azonos neműek.
2010. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a "rámászás" a domináns agresszió egyik formája... nem kell hagyni, hogy a kutyák között versengés alakuljon ki a pozicióért, ha a jelenlévő embereket elfogadják vezetőnek akkor nincs ilyen, csak nyugodt kiegyensúlyozott boldog kutya van!
2010. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
pontozzatok fel, kössz
2010. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.lehet azért csinálta ezt mert a tesóm kutyája agresszív volt?egyébként nem hagytam neki hogy"rá másszon"mert egyből rá szóltam és be is fejezte csak fura volt mert ilyet egyik kutyával sem csinált soha.mindig viszem kutyák közé és játszik,szaladgál köztük és egyeltalán nem agresszív és soha nem csinálta ezt a"rámászást" :S a kutyámnál az tuti én vagyok a főnök mert teljes mértékben szót fogad bármilyen körülmények között is,nem megy ki az ajtón előttem,ha azt mondom ott marad akkor ott is marad amíg nem szólók neki hogy mehet,az etetésnél le ül és vár amíg én kiszedem és le rakom neki és ameddig azt nem mondom hogy ehet,stb...a tesóm kutyája a parkban is több kutyának neki ment és nem fogadott szót sem:S hát nem tudom eléggé furának tartottam a kutyusom mert ilyet soha nem csinált .lehet valami más oka ennek?pl: tüzelés jele?vagy hamarosan tüzelni fog?
2010. nov. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!