Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lesz szép fényes és dús...

Mitől lesz szép fényes és dús a kutya szőre? (németjuhász)

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Adj neki napi 1 nyers tojást, és tökmagolajat. úgy fog csillogni, hogy mindenki a csodájára jár.
2010. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó minőségű etetés, vitaminok, rendszeres mozgás, szőr rendszeres ápolása. És persze lehet próbálkozni trükkökkel, mint amit az első írt :) Azok is beválnak, de egymagában a jó etetésnek és társainak is hasznosnak kellene lennie.
2010. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csak ugy ezeket tudom mondani. németjuhászunk van, napi 1 tojást kap, vitaminokat, meg jó kosztot. ragyogó a szőre ;)
2010. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
1 tojás??Ezt honnan szedtétek? :O Ezen most meglepődtem,hogy kutyának lehet tojást adni...
2010. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az első vagyok:


régi trükk a tojás:)és szereti is.

2010. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A tojás tényleg jó,de azért nem kell minden nap.Elég 2-szer egy héten.Ami még fontosabb,hogy ne nyersen adjad,hanem főve vagy sülve.A nyers tojás nem engedi B vitaminokat felszivodni(ez nagyon egyszerüen magyarázva).Én hetente egy olajos halkonzervet adok,segit a bunda fényén.Persze a jó minőségű táp nagyon fontos.Vagy a kiegyensulyozott házikoszt(nem maradék,hanem a kutya táplálkozási igényeinek megfelelő összeállitás).
2010. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Az én németjuhászom csak úgy ragyog a napon! Mi is tojásoztuk egy ideig, de a doki azt mondta, nem számít olyan sokat.. De a vitaminban gazdag jó minőségű táp megtette a magáét. A mi kutyánk főleg Chappy-t eszik, mellette meg konzervet, és egyéb kutya számára érdekes házi dolgokat.
2010. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a tápra szoktam mindig 1 kanál oliva olajat önteni. Az utólsónak üzenem, de nem kötekedésből tényleg, de a Chappy egyáltalán nem minőségi táp, a lehető legrosszabb, hiszen tele van gabonával és színezékkel.
2010. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekem is német juhászom van és én is ettetem tojásal és rohadtul csillog :)
2010. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

18:44-es vagyok

Nem sértődtem meg:P Nem csak Chappy-t kap - egyébként ezt imádja a legjobban - hanem mindenféle egyéb középkategóriás tápokkal keverve (pl Pedigré), de akármiből is áll a kaja, az biztos hogy aki látja a kutyánkat, az a csodájára jár:) Persze rendesen karban van tartva orvosilag is, épp pár hete jósolta a doki, hogy ilyen jó kondiban jóval tovább élhet mint a fajtája általában..:) Lehet sok múlik a géneken is.. ő munkakutyák utódja, jó tulajdonságokat örökölt, és ameddig növésben volt, állandóan tömtük vitaminokkal, csonterősítővel..

Szóval szerintem a kutya szőre akkor lesz szép, ha egészséges!

2010. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!