Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már ilyet? Megmentett...

Láttatok már ilyet? Megmentettem egy bernáthegyi szukát az elaltatástól. De van egy kis gond vele.2 éves, ezen kívül egészséges.

Figyelt kérdés
Amikor kakil, egy csomó szőr is ürül belőle.Most megyek az állatorvoshoz 5-re, hogy mi lehet a baja, de ti láttatok már ilyet?
2010. nov. 16. 15:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

És ha már nem lehet elvenni???Akkor szegényekkel mi lesz?Én nevelem őket, ameddig lehet, de annyira rossz ez az egész.

Köszönöm a válaszok.

2010. dec. 23. 23:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Keress olyan orvost, aki elvállalja így is. Mindenképp olcsóbban jössz ki, ha nem születnek meg a kicsik.
2010. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha kiderül,hogy már mindenképpen meg kell születniük, én azt tudom javasolni, hogy jó előre próbálj meg hirdetéseket feladni minél több helyen, esetleg felvenni a kapcsolatot közhasznú állatvédő szervezetekkel, hogy ingyen elvihető kölyök kutyák gazdit keresnek, hátha ők segítenek gazdikat találni. Biztosan van még sok Hozzátok hasonló jó lelkű ember, aki szívesen befogadja őket! Ha nem sikerülne nekik gazdát találni, akkor próbáljátok meg felvenni a kapcsolatot egy menhellyel, hátha befogadják őket, amíg gazdát nem találnak nekik. Tudom,hogy a menhely nem a legjobb megoldás, de úgy tudom, hogy a kölyök kutyák sokkal nagyobb eséllyel találnak új otthont menhelyről.Kívánom a legjobbakat!!
2010. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ma voltam a fehér kereszt alapítványnál, ők be fogják fogadni a kicsiket.A doki azt mondta, hogy még egy hete lehet a fialásig.De akkor is tartanom kell a kicsiket, hogy szopjanak, nehogy a mamának baja legyen.Amúgy ahogy ismerem magam, a szívem fog megszakadni, ha oda kell őket adni.Ja, és azt mondta a doki, hogy kb. 10 kutyus van benne.Oh, istenem, annyira sajnálom, annyira a szívemen viselem a sorsát...

Köszönöm a segítségeteket!

2010. dec. 24. 19:57
 15/16 anonim ***** válasza:
igen keverék kutyák menhelyről jobban elkelnek nálunk is van 1 németjuhász keverék szuka aki fiatlt meg 1 másik menhelyen anyuka elvileg is keverék kölykök előb elkeltek mitn szülők vagy az anya, tartsdál meg 1 kölyköt kérünk majd képet is kiskutyákrol anyukárol szülés után meg vemhesen is
2010. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na és milyen a kutyus fürdetése? Cuki nedvesen?
2013. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!