Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 hetes kölyökkutyámat...

Zsopega kérdése:

15 hetes kölyökkutyámat hányszor etessem?

Figyelt kérdés
Keverék, de főleg vizsla. Eddig háromszor kapott enni naponta. Reggel az estéről megmaradt pár falatot száraz táppal, délben száraztápot és vacsorára főzök neki rizst, esetleg tésztát, zöldséggel és hússal. Ez a kedvenc étkezése. Mostanában az ebédhez nem "fűlik a foga", alig eszik. Lehet, hogy már nincs szüksége a háromszori étkezésre?
2010. nov. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fél éves koráig 3szor etettem.
2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

"Én fél éves koráig 3szor etettem."

Úristen, hogy maradt életben szegény kutya?

2010. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értsd jól! Úgy gondolta hogy fél éves koráig 3x etette/nap.
2010. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a humoros válaszokat, ezeknek is örülök, de a kérdés komolynak lett szánva... :)
2010. nov. 16. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

szor etezsd fél éves koráig!

Amelyik nap tápot adsz az nap nem szaabd főttételt a fehérje összetétel eltérés miatt :D (na ezt jól leírtam xD)

Azért ne meszi a tápot már rendesen,mert elkezdett válogatni!!Úgyis jön a finom hami minek egyem meg a tápot...:P

2010. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó! Még csak 15 hetes, de máris elkapattad! Gondold végig! Mit nem eszik meg? Hát a száraz tápot! Naná, hiszen tudja, hogy hamarosan kap ennél ízletesebbet is. Azt csinálsz amit akarsz, de szerintem döntsd el, hogy főzöl neki, vagy táppal eteted, és utána következetesen mindig úgy legyen. Ne kombináld a kettőt, mert akkor válogatni fog!
2010. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is fél éves koráig 3x etettem egy nap de most már csak 1-szer kap egy nap de akkor jó sokat
2010. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!