Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kérdésem a következő lenne:...

A kérdésem a következő lenne: Kaptam a 8 hetes staffordshire kiskutyát és hogy mivel etessem az oké vettem neki minőségi tápot és hogy semmi mást vagy még mellé valamit? és hogy hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 3x etetés. Adagja a zacskón leírva súlyra, korra lebontva. elég a táp neki. Főleg, ha minőséget vettél.
2011. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-4 alkalommal egy nap de inkább 3x 6 hónapos koráig. a táp bőven elég ha jó minőségű, kaphat zöld kagyló kivonatot (ízületvédő)Én rizst szoktam néha adni főtt csirke hússal.
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3x egy nap Adhatsz neki nyugottan mást is mellé. Mivel a kutya egy ragadózó állat. A tápnak csak kiegésszítőnek kéne lenni. Én is prémiummal etetek de mellé kapnak minden nap kajamaradákot is. És szép fényes a szőrok egészségesek.
2011. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. okt. 31. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondom mit ne adj! Csoki vagy cukor, bizonytalan eredetű nyers hús, fűszeres kaja. Ha külön főzöl neki, az persze más, és ha megmarad egy fél főtt virsli azt sem kell kidobni :), de számítsd bele, hogy annyival kevesebb tápot kapjon. Az enyémek is vegyes étrenden vannak és gyönyörűek. A tápot először érdemes egy kis vízbe áztatni, hogy nedves legyen a felülete. Most szépen erősödnie és nőnie kell, de semmiképp se legyen elhízott. Sok sikert!
2011. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 31. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
alma, körte is mehet neki bőven
2011. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!