Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik csivavátok?

Mit eszik csivavátok?

Figyelt kérdés
Van olyan amit nem szabad neki adni?
2010. nov. 16. 22:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

Az én csivavám profilum és royal canin tápon nőtt fel.

A bundája selymes és csillog.

Kálciumot nem árt neki adni néha napján.

A házi kosztért megőrül, nagyon szereti. Nem kell táppal etetni mindig, mivel jobban szereti amit te eszel.

A csont hasfogó nekik, szenved tőle.

A zöldséget is nagyon szereti... Ellopta tőlem a sült tököt, így jöttem rá. :)

Igazából mindenevők. :)

Ki kell tapasztalnod mi a kedvence!

2011. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az enyém kisszemű tápot és konzervet eszik.Persze ezek mellett nem veti meg néha a házikosztot sem.Viszont úgy emlékszem, hogy anno nekem a tenyésztő azt mondta, hogy csontot nem szabad neki adni, mert nem jól emészti.
2011. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs elkényeztetve és éhes is, (pl nincs egész nap kaja az orra előtt, mert az nagy-nagy hiba) bármit megeszik, még a hagymát is. :) Amikor hozzánk került, nem túl jó helyről, mármit a kutyusnak nem volt ideális ahogyan tartották, tipikus majomszerettel nevelgették. Nagyon válogatós és rossz, hisztis kutya volt. 1 hónap után már, mindenevő lett és pesze jó kikutya vált belőle. Táp, hús, sajt, túró, zöldség, gyümölcs, bármit megeszik. Édességet, fűszeres ételt, neki nem jó élelmet nem kap.
2011. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!