Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever? Átrendezi a...

Golden retriever? Átrendezi a kertem?

Figyelt kérdés

Azt mondta egy ember hogy a golden retriever 1,5 éves koráig teljesen átrendezi a kertem.

Ez igaz???


2010. nov. 18. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ha fizikalilag kifárasztod és szellemileg is akkor megse fog mozdulni
2010. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden kutya átrendezheti a kertet akivel nem foglalkoznak eleget és nem nevelik. Az én kutyám életében 1 fél papucsot rágott meg és még egy gödröt sem ásott soha, a fü és a vetemény jól megvan mellette, pedig nem egy nyugodt kutya. Mert nagyon sokat foglalkoztattam.
2010. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal kutyák általában profi kertrendezők. A miénk pl. sokkal jobban tudja, mint mi, hogy hova nem lett volna szabad fát, vagy virágot ültetni, ezért rögtön ki is ássa. Azt is tudja, hogy hülyeség bevinni a kerti szerszámokat, hiszen úgyis a kertben használjuk őket, vissza is hordja mindet. A napi séta útvonalát se jól szervezzük meg, ő mindig tud egy rövidebb utat az erdőn és a szántáson keresztül. Azt is neki kell megmutatnia nekünk, miféle értékes kincsek rejtőznek a kukában és a virágoskertben a föld alatt, de a facsemetéket is rosszul metsszük meg, mert mindig félbehagyjuk. Ő persze tövig rágja helyettünk... Szóval sokat fogsz tőle tanulni. :D
2010. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam így volt,de 1,5 éves korában megkomolyodott azóta semmihez nem nyúl.
2010. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 18:37-hez!!Ha nem tudnám hogy nem láttad még soha a kutyámat azt mondanám hogy meglested a Morzsit(5hónapos labrador)Ehhez még hozzákell tennem hogy imádja a vizet és mig másik kutya elkerüli a pocsolyákat addig a miénk keresztülvágtat rajt ezerrel és néha úgy néz ki mint a disznó.Még szerencse hogy rövid a szőre és kb.fél óra mulva olyan fényes és tiszta mintha nem is Ő lett volna.

Van egy olyan mondás hogy :Kert vagy kutya-talán ennyire nem komoly,de sok igazság van benne!

2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel a kertes dologgal ijesztgettek, végül szinte semmi sem lett abból, amire lelkileg már felkészültem. Pár vékonyabb tő szőlőt szétrágott, de ennyi. Persze sokat foglalkozunk vele, és minden nap le van fárasztva.
2010. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!