Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya (moszkvai őrkutya)...

Ha a kutya (moszkvai őrkutya) miközben simogatom és nyugodt akkor felrakja az 1ik mancsát a lábamra. És mit jelent ha csak állok melette és igy kinyujtja a nyakát és hosszan néz rám?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én kutyám is csinál ilyet.jó kérdés
2010. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akar valamit
2010. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akar vmit na de mit?xD
2010. nov. 20. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos azt szeretné h simogasd meg vagy kényeztesd
2010. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem moszkvaim van.Ha Rád dől vagy hozzád ér hálás amiért foglalkozol Vele.Ha csak nézz vagy körbe ugrál szeretné hogy foglalkozz vele.
2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit későn írok. De nekem is moszkvaim van és neki is a szokása, hogy az egyik mancsát rám rakja, vagy ha megállok mellette fél méterre addig csúszik amíg legalább egy fél manccsal el nem ér. Én úgy gondolom, hogy igazán szeretet éhes kutyusok, és ennyire igénylik a gondoskodást, és szereti érezni, hogy tényleg ott vagy mellette.
2011. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az enyém is rámrakja a mancsát.mikor pedig csak ugy melette állok akk fogja magát és elkezd rámdőlni..
2011. ápr. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!