Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az hogy állatokon tesztelik...

Mi az hogy állatokon tesztelik a különféle termékeket? Hogy rohadnának meg.

Figyelt kérdés
ledöbbentem..és ez LEGÁLIS??? te atya úr isten...most olvastam , hogy kisérleti kutyák kikerültek a laborból, és gazdit keresnek,de a leendő gazdinak számolnia kell azzal, hogy a kutya nembiztos, hogy hosszú életű lesz, mert a kisérletek megviselték a szervezetét.(el is hiszem ha kipróbálják rajta, hogy mitörténik vele ha lenyxeli a TIDE mosóport..)komolyan annyira gyűlölöm az embereket..fas*nak kell ilyeneket művelni...a kutya érző lény...viszont én azt javasolnám nekik, hogy teszteljék a kozmetikumaikat embereken..azokat kur*ára nem sajnálnám , pusztuljon az összes...tisztelet a kivételnek. ti mitgondoltok erről, hogy ezt nem büntetik...?mi ez ha nem állatkínzás?
2010. nov. 20. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
16%
ebbe az az érdekes, hogy miért kutyákon teszteli, ne ugyanolyan a szervezetünk
2010. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

"mitörténik vele ha lenyxeli a TIDE mosóport..)"


Ilyet nem csinálnak!A mosópor nem élelmiszer a megevésre nem tesztelik.Minek tennék? Mindent a használati funkcióra tesztelnek!

2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen ahogy az első írta teljesen más a szervezetük mint az emberé.

De nekik akik ezt művelik csak az számít, hogy meghal-e vagy sem.Hát gratulálok hozzá! Embereken sem kellene kipróbálni, de ez tényleg állatkínzás.Még akkor is ha egy egérrel művelik ezt!

2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
54%

De bizony lenyeletik.

A nyulak szemhéját leoperálják és belecseppentik a mosóport, a kedvenc illatú öblítődet. Dom**tost és egyéb finomságokat.A nyúl sikoltozik!

2010. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
87%
Hát le nem nyeletnek vele mosóport, de pl a szemükbe folyatják a sampont, hogy teszteljék hogy irritatív-e. Amúgy meg egy állat és egy ember reakciói egy szerre köbö 30%-ban egyeznek, azaz teljesen fölöslegesen hal meg egy csomó állat. Olyan embereken kéne kísérletezni, akik életfogytiglant kaptak gyilkolászásért, nem ártatlan, érző állatokon. Aki lelkileg elviseli, hogy kiolt egy emberi életet, az megérdemli a fizikai fájdalmat, és legalább tenne valami jót is, hasznára lenne a társadalomnak.
2010. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
48%

még mindig jobb mintha embereken csinálnák!

ezzel az erővel mindenki lehetne vega, vagy senki sem tarthatna kutyát, mivel az is hús alapú kaját eszik

2010. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
33%
engem hidegen hagy,mert állatkínzásért lassan többet lehet kapni,mint egy gyilkosságért.
2010. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
55%
Mért lenne jobb embereken tesztelni? Mint írtam, gyilkos merénylőkön pl? Egy állat, aki semmi rosszat nem tett, aki azt sem tudja mi történik vele, csak a kínzó fájdalmat érzi...szerintem akkor inkább egy ember, aki több életet kioltott.
2010. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
48%

*mért ne lenne

Bocsi:D

2010. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim válasza:

Elég későn döbbentél erre rá :D

De lehet csak messze a várostól :(

2010. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!