Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mint kutyatartók, állatbarátok...

Mint kutyatartók, állatbarátok, hordanátok bundát, valódi szőrmés termékeket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nem! Gondold el, hány ártatlan állatot nyúznak és kínoznak meg azért, hogy elkészüljön egy bunda.
2010. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem!

Szegény kis állatok akiket emiatt megölnek.Úgy igazán: Az ember meg tudna lenni bunda nélkül is!

2010. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én tutira nem. Nem tudnám elképzelni, hogy egy ártatlan állat bőrét hordjam. Különben is, szerintem egy igazi állatbarát, vagy egy olyan, aki őszintén szeret egy állatot, nem hord ilyesmit, vagy ha mégis, képmutató és álszent. Vagy csak azért állatbarát, mert manapság ez a "trendi". 19/L
2010. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán az én izlésvilágom, meg se tudnám venni. Már ezért sem, meg amúgy sem.
2010. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem!

1. elvi okokból

2. nem is tetszik

3. ha akarnám sem tudnám megfizetni

2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én már rá nézni se bírok egy olyan kabátra....

miért nem jó a műszőrme ? Miért? A gazdagok miatt akik kiadnak ezekért több milliót ?

2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem !nem az én stílusom de ez nem lényeg!Nagyon sajnálom az állatokat bár mondjuk úgy nem segítek ha nem hordok bundát tiltakozni kéne h ne csináljanak többet!
2010. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

-Anyu! Hogy hordhatsz bundát? Mennyit szenvedhetett az a szegény állat, hogy bundád legyen!

-Ejnye kisfiam! Hogy beszélsz apádról?

2010. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Anyumnak nagyon sok bundája van, ami nagyon szép, de nem tudom megérteni, hogy bírja felvenni magára!?

Mindig mikor megkérdezem, miért hordja!? Miért veszi meg egyáltalán!? Hány állatnak kellett érte meghalnia, akkor nem kapok rá értelmes magyarázatot... :S pedig tényleg állat imádó..

De én sosem tudnám felvenni/megvenni, mert belegondolok, hány kisállat vesztette életét emiatt? Inkább műszörme, az is van olyan szép és jó.

2010. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, nekem is rémesen idegen. Anyós jelöltemnek van egy bundája, sosem zavart, mert egyszerűen meg sem fordult a fejemben, hogy az igazi. Aztán valahogy szóba került, és nagyon fura érzés volt. Olyasmit hordani amiben az előző tulajdonosa meghalt.


De aztán mindig arra gondolok, hogy bőrövem, bőrcipőm van, és egy bőrkabátot is elfogadnék. Valamiért azzal nincs bajom, de legalábbis a bőrröl valahogy nem jut eszembe az előző tulajdonosa, pedig illene erre is figyelni akkormár. Vagy egy irha?


Aki ennyire ellenzi a szőrmét, az figyel arra, hogy műbőrt vegyen?

2010. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!