Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek jó hirdetés?

Ez szerintetek jó hirdetés?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek

[link]


2010. nov. 21. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Én még odaírnám, hogy hány fiú, és hány lány kiskutya van közöttük, de amúgy tökéletes! :)
2010. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Mindenképpen írd oda, hogy hány kan és hány szuka van az alomban.Ha a szüleik nyertek versenyt odaírhatod, hogy: Anyjuk díjnyertes szuka, vagy: Apjuk díjnyertes kan.leírhatod, hogy adsz-e törzskönyvet, chipet.

Írhatod, hogy mikortól hozhatóak el.

Ha igényes vagy akkor még azt is odaírhatod( hogy megmenekülj a szaporítóktól), hogy csak jó, ellenőrzött helyre.Ha ezt odaírod akkor mielőtt odaadnád a kutyust nézd meg, hogy hol? miylen körülmények között? tartanák a kutyust.

Ajánld fel, hogy a kutyák megtekinthetőek.Mert így elhiszik, hogy nem vagy szaporító.

Ezeken kívűl nagyon jó a hirdetés, jók a képek.Esetleg a szülőkről is tehetsz fel képet.

2010. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen nem korai egy kicsit elvinni őket?
2010. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10:30-as vagyok!

Utolsónak igaza van, én elnéztem a kort.Hét hetesen tényleg nagyon korai az elvitel.Halazd inkább nyolc-kilenc hetes korra.írd át és amiket írtam, megcsinálhatod és nagyon profi lesz a hirdetés!

2010. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a hírdetés, én csak kérdezem h ezek a kutyusok egészségesek lehetnek-e?-.-
2010. nov. 21. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

10:30-as és utolsó vagyok!

Bocsánat, de amiket írtam nem írta bele a hirdetésbe szóval nem a legjobb.

40.000-ért FAJTATISZTA Máltai selyemszőrű kutyát nem lehet kapni.EZ csak szaporító!

2010. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jó. A képen levő kiskutyák rossz külleműek, egyáltalán nem tűnnek fajtajellegűnek, egy hét hetes máltai kb a fele ezeknek. Szóval vagy a koruk vagy a fajtájuk nem stimmel a hirdetésben leírtaknak, nagy a valószínűsége, hogy egy más fajta is van a kölykökben. Másrészt egy hét hetes kutyát nem választunk el az anyjától, legkorábban 10 hetes korban ideális elhozni a kiskutyát. Chipről egy szó sincs a hirdetésben, pedig a kutya továbbadásánál ez már kötelező. Törzskönyv meg ugye nincs, hiszen szemmel láthatólag nem fajtatiszták a kutyák, szüleik ellenőrizetlen minőségűek, egészségűek.

Ha jót akarsz messzire kerüld el ezt és a többi ehhez hasonló szaporítót. Ha megfogadod a tanácsom, inkább ne az ilyen hirdetéses oldalakon keresgélj kutyát, mert nagy valószínűséggel mellényúlsz és kifogsz egy beteg, ideggyenge, szocializálatlan kiskutyát, amivel élete végéig hurcolhatsz állatorvoshoz.

Egy picit utánanéztem és találtam egy hobbi célra, ivartalanítási szerződéssel eladó kan kiskutyát ebben a kennelben: [link] Szerintem érdemes felkeresni őket, a hobbi kiskutyának valószínűleg nincs olyan borsos ára, mint egy kiállítási/tenyésztési minőségűnek. De ha megnézed ezeket a kölyköket és azokat, amik az általad mutatott hirdetésben szerepelnek bizony meg fogsz lepődni. Ha ez a kennel nem nyerte el a tetszésed itt még nézegethetsz másokat is: [link] .

Amit mindenképpen ellenőrizz ha kutyát veszel: törzskönyv, chip, oltások meglegyenek, szülők tenyészszemlével, örökletes betegségekre való szűréssel, kiállítási eredményekkel rendelkezzenek, ami azért fontos, mert így biztosan tudod, hogy nagyjából milyen minőségű kiskutyára számíthatsz tőlük. A tenyésztő legyen segítőkész, érdeklődjön a kutya jövőbeli tartási körülményiről, lásson el elegendő információval a fajta tulajdonságairól, neveléséről, ápolásáról.

2010. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 21. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek a kiskutyának annyi köze van a máltaihoz, hogy fehér, de köszönöviszonyban sincs egy fajtatiszta kölyökkel.
2010. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!