Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám pároztatni 6...

Hogyan tudnám pároztatni 6 éves Amstaff kutyámat?

Figyelt kérdés
Nem rég került hozzánk,és sajnos elég agresszív a többi kutyával szemben.De ennek ellenére szeretnénk pároztatni,mert gyönyörű,és nagyon jó természete van.Imádja az embereket,de a többi állattal nem jön ki.Ha szájkosarat adok rá és úgy engedem a nőstény kutyához,lehetséges,hogy történik majd valami,és lesznek olyan imádni való kiskutyák mint az enyém?Vagy így sem fog majd jól viselkedni?
2010. nov. 21. 20:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem értesz hozzá ne szaporíts!!

Ivartalanítsd a kutyát akkor kezelhetőbb lesz.

2010. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
ivartalanítsd, attól majd kezelhetőbb lesz, és ne szaporíts
2010. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jó természete lehet, ha a többi kutyával agresszív...

Szerintem elég sok szaporított amstaff van már így is, nem kéne tovább növelni a számukat, és tovább rontani a fajtát illetve a hírnevét.

Ha van egy csöpp eszed, akkor megfogadod az előttem szóló tanácsát és ivartalaníttatod. Meglátod, sokkal jobban fog a kutyád viselkedni más kutyákkal és boldogabb lesz.

2010. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A kutyám boldog és eszemben sincs ivartalanítani.Attól,hogy eddig nem volt nevelve az nem az én hibám hiszen nemrég került hozzám.Jobb lenne,ha hozzáértő emberek válaszolnának,és nem olyanok,akik csak az ivartalanítást tudják ajánlani,vagy utálják ezt a fajt!
2010. nov. 21. 20:52
 5/31 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egy próbát akkor megér, de mindenképp szájkosár. Nem csak a te kutyádtól függ lehet, hogy a nősténynek sem tetszik, tehát legyen előtte egy kis ismerkedés. :)
2010. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%
Jah és attól hogy ivartalanítja kezelhetőbb lesz, de ugyanúgy csinálni fogja ezeket a dolgokat.
2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két választ.Örömmel vettem,hogy vannak még olyan emberek ezen a földön akiknek fontos a kutyájuk,és nem kínozzák feleslegesen!
2010. nov. 21. 21:02
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Te figyelj már. Komolyan másokat akarsz kioktatni amikor semmit sem tudsz? (mondjuk ez a kérdésből is látszik). Most te azt akarod hogy az a kutya amelyik nem jön ki más kutyákkal, azt akarod párosítani? Most te a kutyának vagy magadnak akarsz jót? Arra nem gondoltál hogy esetleg ha meglesznek a kiskutyák őket fogja bántani? Ovodás szint.. -.-
2010. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
A kutyád is sokkal hamarabb fog bajba kerülni ilyen vadul. A kutyának nem "kínzás" az ivartalanítás, nyugodtabb lesz tőle. Ráadásul ha kiskutyát akarsz, fogaddj örökbe. Ne akarj más kutyákat felcsinálni.
2010. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem kíváncsi a véleményedre.Ha értenék hozzá,nem kérnék tanácsot.Nem?Mindent számításba veszek mielőtt pároztatom,ennyire én sem vagyok hülye.
2010. nov. 21. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!