Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatéves fajtiszta palotapincsi...

Hatéves fajtiszta palotapincsi kutyámat szeretném pároztatni. Nem tudtok olyan oldalt ahol találhatnék egy neki megfelelő szukát? Ilyen kutyatárskereső vagy valami?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

1. évesen az első alom az életébe kerülhet

2. 7 évesen már ki szokásvonni a tenyésztésből, tehát már eleve öreg ehhez

3. Kötelező orvosi szűrései megvannak a kutyának?

4. Tenyészszemlén tenyésztésre ajánlott minősítést kapott?

5. herpeszre olvta, tesztelve van?

6. vemhességre felkészítés megtörtént?

7. tudod mivel jár az ellés? Tudodmit kell tenned, ha valami gond van? Tudod, hogyan válaszd ki a kant?

és

8. Ne szaporíts

2011. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
*1. 6 évesen az első alom....
2011. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Catz ***** válasza:
100%

1: legyen meg a tenyészszemléje

2. legyenek meg az egészségügyi szűrései

3. vedd fel a tenyésztőjével a kapcsolatot, majd ő ajánl genetikailag hozzá való szukát, amellyel feljavítják egymást.


Ha viszont nincs törzskönyve, fölösleges bármilyen "tenyésztésbe" belekezdeni, ha semmilyen tapasztalatod nincs.


Nézd meg, itt is tele van "fajtatiszta" palotakutyákkal a menhelyek: [link]


[link]


Ezek között is van gyönyörű kutyus. Ne gyártsál még több menhelylakót. Mert ki/mi garantálja, hogy a cuki kölykököket befogadó családok 10-15 évig gondjukat viselik, ha pl. előjönnek betegségek? Kiesik a szemük, megbénulnak a hátsó lábukra...


A másik, hogy ilyen korú kutyát ivartalanítani kellene, ha nem szeretnéd, hogy előjöjjön prosztata- hererendellenességek, neadj isten rákos elváltozások.

[link]

[link]

2011. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Nekem egy kan kutyám van és egy olyan gazdit keresek akinek van egy szukája, nekem nem fontosak a gyerekek, persze segítenék gazdához juttatni őket, de a pénz nem érdekel, csak a kutyám öröme.Van törzskönyve.
2011. szept. 25. 10:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kannak nem öröm a párzás,hanem ösztön.

Tenyészszemléje van?

Kötelező orvosi szűrései megvannak?

Ha hirdetésben kereselés ráteszed eg herpeszes szukára, akkor a kanod is el fogjakapni

Nem értesz hozzá. Ez sima szaporítás amit csinálnál.

Teszed tönkre a fajtát amit elvileg szeretsz

2011. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ja majd elkap valami fasza kis nemi úton terjedő betegséget pl herpeszt és meglesz az öröme...

a kutyák nem örömből párzanak ez ösztön...

2011. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

minden kutya fajtiszta...

a te kutyád fajTAtiszta...:)


felesleges pároztatnod.

fáj a kannak, meg a szukának is.

2011. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dugig vannak a menhelyek palotakutyákkal és keverékeikkel, semmi szúkség még ujabb 5-6 kölyökre.
2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass a kötekedőkre, hirdesd meg pl expresszen kutyaaprón stb ahol ingyenes a hirdetés rakj fel képet stb. nekem is volt kan kutyám bár nem ez a fajta és az utcán állítottak meg a szukás gazdik hogy milyen szép ,nem pároztatnánk e az ővéivel.Én mindig belementem, egyrészt egy kutya ára a tied ,ami nem rossz pénz a mai gazdasági helyzetben és a kutya is jól érzi magát.És minden kiskutya elkelt az almokból nem menhelybe vitték!
2011. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
a kutyámnak sem tenyészszemléje nem volt sem az anyjának nem volt ,csak az apjának volt eredménye,olcsón is vettem ,mégis jó kiállású ,okos könnyen tanuló kiválló őrzővédő kutya volt.A kilóméteres pedigrés jószágok meg összesz@rták magukat a kutyaiskolában a csibésztől..
2011. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!