Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt (3éves) kutyát fogadok...

Felnőtt (3éves) kutyát fogadok örökbe. Szerintetek még kötődhet hozzám, megszerethet, megszokhat?

Figyelt kérdés
vagy simán lehet, hogy bármennyire is szeretem, ő engem nem fog?:(
2010. nov. 23. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
13:14 jó sok ostobaságot írtál le egyszerre. A falkavezérség nagyon egyszerű. Nem azon múlik, hogy előtte hogyan viselkedtek vele. Egy-két apró dologra kell odafigyelned,és nem lesz semmi gond. Én egyébként menhelyes kutyákat rahbilitálok, szóval van némi tapasztalatom. Ha elmész a menhelyre, ott kiengedik neked, vagy viheted sétálni. De akkor még a kutya általában telejesen be van zsongva. Gondolj bele, téged bezárnak évekre börtönbe, nem az az első, hogy felkeresed a barátaidat. Mikor kiviszed a menhelyről rángatni fog, lehet, hogy nem is figyel annyira rád, csak szaglászik. De ahogy hazaviszed, megeteted, másnapra kicsit megnyugszik. Akkor érdemes a temészetét megfigyelni. És ha nagyon nagyon nem tudsz vele bánni, 2-3 nap után (HA ELŐRE JELZED A MENHELYEN) vissza is vehetik, de ilyen minimális alkalmakkor szokott előfordulni. Keress rá a falkavezérségre, a google kidob egy 4 részes cikket, elég tömör, de egész jó.Én azt mondom vágj bele, a menhelyi kutyák valóban hálásabbak.
2010. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Ja, és a védőoltásokat beadathatod neki, akkor nem fog elkapni semmit. Vagy olyat, amit egyébként is elkanpa.
2010. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
a menhelyi kutyák általában jobban kötődnek új gazdáikhoz, ezért szerintem ne aggódj
2010. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma 13:40-nek---"jó sok ostobaságot írtál le egyszerre."

Igazad van!Hiszen Te RAHBILILITÁLSZ kutyákat!Ahol ennyi jó tanácsot kap az ember ott én inkább halgatok!!Majd figyelek és tanulok!!De ha nem sértelek meg akkor-mivel elfogult vagy-nem veszem komolyan amit írsz.Nekem nincs menhelyes tapasztalatom(nem is lessz!!)és ezért inkább visszavonulok a vitától!Bocs

2010. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!