Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korára lett...

Mennyi idős korára lett szobatiszta a kutyátok? Milyen módszerrel értétek el? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

köszi:)

nekem amúgy staffordom van.


2010. nov. 23. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk két spánielünk van, mindegyikük cca 3 hónaposan került hozzánk. Nekünk 1,5-2 hét elég volt. Annyit csináltunk, hogyha láttuk a készülődést, akkor kutya felkap, irány az udvar, nagy dícséret. Nagyon hamar, szinte maguktól megtanulták. Olyannyira, hogy kis idő múlva már az udvaron sem akarták elvégezni, hanem csak az utcán.
2010. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is amstaffom van, fél éves.

Hát ő olyan 5 hónapos korára mondható szobatisztának, mármint, hogy ha itthon vagyunk, akkor jelzi, ha ki kell mennie.

De ha egyedül hagyjuk hosszabb időre akkor még bepiszkít.

2010. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah, hát a módszer az volt, hogy sokszor kivittük és megdícsértük, ha kint végzi a dolgát, ha meg rajtakaptuk, hogy ittbent pisilt, akkor nagyon megszidtuk :) (de csak éppen akkor miközben csurgatott)

Második voltam...

2010. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) addig is felveszem a szőnyegeket.
2010. nov. 23. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk szinte azonnal az lett a németjuhászunk (2-3 nap). 2x bekakilt, de akkor hasmenése volt, amúgy meg mindig ugyanakkor vittük le, és ráállt a szervezete, meg az ajtó elé ül, ha kell neki mennie.
2010. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!