Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párom (aki vadász) lelőtte...

A párom (aki vadász) lelőtte a kutyánkat (szálkásszőrű tacskó), , mert lefojtotta a csirkéinket. Nagyon haragszom rá, szerintem nem ez lett volna a megoldás. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
ÚÚÚúristen ez most komoly???? Én feljelenteném, és biztos, hogy otthagynám azonnal.
2010. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
60%
Én is egyetértek veled. A kutyába alapvetően benne van a vadászösztön...
2010. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
tényleg gáz. mondjuk pár évtizede mást jelentett volna, meg a csirke se 2 forint, de manapság nem lövünk kutyákra.
2010. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nagyon gonosz megoldás volt!De egy olyan kutyát ami megöli a csibéket nem tartanák!Inkább elajándékozhattátok volna egy olyan családhoz aki régóta szeretne ilyen kutyát és nem tart baromfit sok ilyen van ,de könyörgöm vadászkutya mit vársz tőle!Ha viszont kölyök volt még lelehetett volna szoktatni róla!AMÚGY RÉSZVÉTEM!!!
2010. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Az én érzékeny lelkem ezt nem viselné el, én elutasítom az efféle agresszív megnyilvánulást.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: a párodnak tudnia kell (nem csak azért, mert vadász, hanem mert ezzel az emberek általában tisztában vannak), hogy a kutyákban él vadászösztön... de meg lehetett volna tanítani azt a kutyust arra, hogy a csirkét nem bántjuk, és akkor nem következik be ez.

(az én párom egyszer megütötte a kutyánkat, napokig undorodtam az érintésétől - nem direkt, képmutatásból, hanem zavart a kutyával szembeni agresszivitása)

2010. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
próbálta kinevelni belőle, de nem sikerült. Komolyan mondom, egyszerűen rá se tudok nézni, én SZERETEM azt a kutyát. Azt modja vesz másikat,más fajtát de nekem Ő kell! Most mit csináljak?
2010. nov. 23. 21:50
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha én lennék a helyedben, valaki költözne, vagy ő vagy én. Attól függően, hogy kié a ház. Nem tudnám elviselni magam mellett tovább.
2010. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Vadászember lelötte a vadászkutyát....Hát...NAGY vadászszaki lehet,ha még egy vérbeli vadászkutya ösztöneit sem ismeri,és azokat nem tudja helyes irányban terelgetni...
2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
gyerekeink vannak...
2010. nov. 23. 21:55
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Hát te is megéred a pénzed, ha ezek után képes vagy vele maradni. Én akkor is iszonyat dühös lennék, ha egy kóborkutyát lőne le, nemhogy a sajátomat. Úgy elhagynám, mint a ....
2010. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!