Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám üvölt, sír ha egy...

Kiskutyám üvölt, sír ha egy percre is egyedül hagyom, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

muszáj dolgoznom menni a jövőhéttől heti 3 napon, egyszerűen nem tudom mit tegyek mert helyből sír, ugat, őrjöng. van valami tanácsotok?

vagy csak idővel megszokja?

gondolom segíteni fog, hogy 3 hét múlva már mehet utcára


2010. nov. 26. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja sajnos. Egész nyáron nem dolgoztam, végig vele voltam. 2 hónpapja dolgozok délutánonként pár órát, még midnig hisztizik néha, de már nem annyira, mint régen. Kezdi talán megszokni. Remélem hamarosan teljesen leáll róla, elég rossz így, nem tudok sehova menni a kutya nélkül, mert a szüleim nem szeretik, hogy hisztizik nekik. De foglakozni se akarnak vele, míg nem vagyok itthon. Nehéz ügy, remélem neked jobban fog menni. Ha még nem mehet utcára, akkor még nagyon pici, lehet hamarabb meg fogja szokni, én 5 hónapos koráig voltam itthon vele.
2010. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus?
2010. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ó épp csak 10hetes, tudom h még pici, csak félek, nehogy szeparációs stessz alakuljon ki.
2010. nov. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!