Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam? (bővebben lent)

Hogy csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Arra szeretnék választ kapni, hogy hogy alakítsam ki a kutyámmal ugyanazt a szoros kapcsolatot ami régen volt mert sajnos az utóbbi 2 hónapban nem volt lehetőségem sétálni vinni és úgy törődni vele mint máskor és eddig és ezért eddig mamám foglalkozott vele meg etette meg ilyenek. szeretnék tanácsokat kérni hogy hozzam vissza vele azt ami régebben volt. tegnapelőtt elvittem sétálni és úgycsinált mintha ottse lettem volna. légyszi segítsetek!!
2010. nov. 27. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat vidd el sétálni,sokat simogasd,sokat játsz vele,tanísd,egyszóval sokat foglalkoz vele.A sorendet,azért próbáld betartani.
2010. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát bizony a kutya ahhoz kötődik, aki a legtöbbet törődik, foglalkozik vele. És aki a legtöbb időt tölti vele.

Tudod mi a dolgod, nem?

2010. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutyámnak mindig én adok enni,szerintem te is így csináld.És igen,sokat kell vele törődni.
2010. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 capsread ***** válasza:
Csináld azt, amit az előtt is. Sok séta, labdázás, menjetek el futni, fedezzetek fel új, ismeretlen helyeket (mármint olyat, ahol a kutya még nem járt, vagyis menjetek kirándulni). Pár nap, és úgy fog szeretni mint régen.
2010. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi köszi. amúgy én nem tudom etetni mert nem itthon van nálunk mert a paraszt szomszéd feljelent mert ugat a kutya meg kakil... na mind1 és így mamámnál lehet csak tartani.... :S
2010. nov. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!